Acer XB270HAbprz – z Nvidia G-Sync na pokładzie

Reklama

Acer XB270HAbprz to 27-calowy monitor stworzony specjalnie z myślą o graczach. Urządzenie wyposażone zostało w matrycę TN o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli i odświeżaniu 144 Hz. Czas reakcji matrycy według producenta wynosi 1 ms (GTG).

Specyfikacja konstrukcji raczej nie zaskakuje. Jasność maksymalna na poziomie 300 cd/m2, i kontrast statyczny 1000:1 oraz typowe dla tego typu panelu kąty widzenia 160 stopni w pionie i 170 stopni w poziomie to wartości normalne dla tego typu matrycy. Urządzenie za pomocą złaczą DisplayPort 1.2 podłączymy do źródła obrazu.

Dzięki wyposażeniu go w  hub USB 3.0 mamy możliwość podpięcia sprzętu do czterech złączy. Niemniej najlepszy element specyfikacji zostawiliśmy sobie na koniec. Mowa oczywiście o module Nvidia G-Sync, mającym poprawiać komfort grania dzięki eliminacji lub ograniczeniu tearingu, zacięć i zbyt dużego opóźnienia sygnału.

Omawiany Acer ma pojawić się na rynku 22 sierpnia tego roku, a wyceniany został w Japonii na 66 960 jenów z wliczonym podatkiem, co daje na złotówki około 2050 zł.

acer582Źródło: Hermitage Akihabara / TechPowerUphttp://bakeup.ru/kupit-biznes-v-kredit.phpпродвижениесайтраскруткакак взломать аккаунт вк если знаешь логинplusmo скачать бесплатно на русскомslots gratis de casinos

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "Acer XB270HAbprz – z Nvidia G-Sync na pokładzie"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.