ADATA X7000 to powerbank o rozmiarach urządzenia mobilnego

Reklama

ADATA X7000 to smukły powerbank, o wymiarach 148,2 x 73,9 x 12,3 mm, które można porównać do rozmiaru typowego smartfona z ekranem o przekątnej 5,5 cala. Połączenie szczotkowanego aluminium i plastiku z jednej strony zapewnia odporność na zarysowania i odciski palców, a z drugiej wpływa na niską wagę – 210 g.

Dzięki dwóm portom USB, powerbank umożliwia jednoczesne ładowanie dwóch urządzeń, z maksymalnym łącznym natężeniem prądu 2,4 A. Zastosowany akumulator litowo-polimerowy ma pojemność 7000 mAh. Wystarcza to do trzykrotnego, pełnego naładowania 5-calowego smartfona, lub jednego cyklu ładowania typowego tabletu.

Model X7000 został wyposażony w 6 systemów zabezpieczeń, które chronią urządzenie przed przeładowaniem i całkowitym rozładowaniem, zwarciem, przegrzaniem oraz przepięciami i zbyt dużym prądem ładowania. O stanie naładowania informują cztery białe diody LED, znajdujące się obok portów USB.

ADATA X7000 będzie dostępny w 3 kolorach – czerwonym, niebieskim i szarym. Zadebiutuje w Polsce w lutym. Producent nie ujawnił jeszcze ceny urządzenia.

Źródło: ADATA

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "ADATA X7000 to powerbank o rozmiarach urządzenia mobilnego"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.