Agents of Mayhem – Carnage A Trois (trailer)

Reklama

Podchodząca z wojskowej rodziny pani sierżant, elitarny rosyjski żołnierz i jeżdżąca na wrotkach Daisy. Oto trio tworzące ostatnią ekipę najemników z gry Agents of Mayhem. Produkcja studia Deep Silver Volition pojawi się na rynku 18 sierpnia na konsole oraz PC. 

To najbardziej brutalna i wulgarna spośród wszystkich drużyn z Agents of Mayhem. Głównie za sprawą Daisy, której nieobce są męczące kace i która sypie przekleństwami tak gęsto jak jej mini-gun nabojami. Ponadto wrotki sprawiają, że to postać bardzo mobilna i sprawdzi się w “tali” gracza preferującego walkę w ruchu. Barddock służyła jako sierżant w armii USA i trenowała większość żołnierzy dziś walczących po stronie chcącego obrócić Seul w ruinę LEGION-u. Jest więc niezwykle cennym nabytkiem agencji MAYHEM, podobnie jak Yeti. Osobliwy wygląd Rosjanin – wcześniej znany fanom Saints Row Oleg – zawdzięcza programowi “mroźnych wojowników”, mającemu na celu stworzenie super-żołnierzy do walki z terrorem LEGIONU.

Agents of Mayhem to nowy tytuł twórców serii Saints Row. Rozgrywka w otwartym świecie polega na kierowaniu trzyosobowym zespołem Agentów, których możemy zmieniać w dowolnym momencie i których rekrutujemy z 12-osobowej grupy najemników. Zadaniem gracza jest obronić Seul przed bojówkami LEGION-u, ale Agents of Mayhem nie traktuje o walce dobra ze złem. To walka złych z jeszcze gorszymi, bo pracownicy Agencji jak widać nie przebierają w środkach. Pod względem klimatu gra Deep Silver Volition to połączenie kreskówek z lat 90-tych w stylu G.J. Joe (animowane przerywniki) z Suicide Squad.
Źródło: Techland

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "Agents of Mayhem – Carnage A Trois (trailer)"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.