Agents of Mayhem – Gat powraca do gry

Reklama

Trzynastka to pechowa liczba? Nie w Agents of Mayhem! Ulubieniec graczy z Saints Row i jeden z głównych bohaterów serii – Johnny Gat, dostępny będzie jako 13-ty agent w Agents of Mayhem.

Jeśli pamiętacie zakończenie Gat out of Hell to wiecie, że Johnny jest teraz gliniarzem. Wraca też do miejsca, w którym przyszedł na świat czyli Seulu. Po wydarzeniach z Nocy Diabła, będących osią fabuły w Agents of Mayhem, Johnny zapada w śpiączkę. Gdy budzi się prawie rok później, odkrywa, że skasowano cały Miejski Wydział Policji Seulu i zastąpiono go mechanicznymi jednostkami C.O.P. Johnny co prawda nie znosi robotów, ale kocha broń, a jego sławetna skłonność do swawolnej demolki czyni go doskonałym kandydatem do ekipy szalonych agentów – MAYHEM.

Zwiastun Johnny’ego Gata w Agents of Mayhem

Gat dostępny będzie dla osób zamawiających Agents of Mayhem w przedsprzedaży w fizycznej edycji. Pakiet zawiera misję odblokowującą postać, prywatną misję, skórki dla pojazdu, postaci i broni oraz charakterystyczny głos Daniela Dae Kima. Oto cały Johnny. Zamówienie Agents of Mayhem w przedsprzedaży pozwoli też zdobyć pakiet skórek „W toku” dla Hollywooda, Szkunera, Fortuny, Braddock, Yeti’ego oraz Stokrotki.

Premiera Agents of Mayhem 18 sierpnia. Gra do polskiej dystrybucji trafi dzięki Wydawnictwu Techland – partnerowi firmy Koch Media. Dostępna będzie na komputerach PC (w cenie 199,90 zł) oraz konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One (259,90 zł).

Źródło: Techland

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "Agents of Mayhem – Gat powraca do gry"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.