Agents of Mayhem – najnowszy trailer gry

Reklama

Pierwsza z postaci to Dżulia, ale nie dajcie się zwieść jej słodkiej powierzchowności. Pod nią bowiem kryje się geniusz inżynierii, która tak samo swobodnie czuje się paradując w szpilkach po wybiegach mody jak tworząc mordercze wieżyczki strzelnicze. Ze swoimi umiejętnościami Dżulia jest idealnym uzupełnieniem dla Ramy. Rama to pani immunolog, wykorzystująca sokoli wzrok do strzelania z energetycznego łuku (im dłużej napina cięciwę – tym większa precyzja strzału) i zadająca dodatkowe obrażenia wrogom uzbrojonym w tarcze.

Zwiastun Bomb Shell 

Dopełnieniem dam w składzie Szrapneli jest futbolowy fanatyk – Zadymiarz. Dzierży on Chuligana – broń stanowiącą połączenie karabinu z shotgunem i idealną do walki na krótkim dystansie. Chuligan posiada również ładowane ataki sprawdzające się podczas rozpędzania tłumów. Pamiętajcie – dzięki umiejętności teleportacji możecie zmieniać trzyosobowy team agentów w locie i sami decydować, w którym starciu którzy ze najemników sprawdzą się najlepiej.

Agents of Mayhem – rozgrywana w otartym świecie gra akcji, przeznaczona dla jednego gracza – dostępna będzie na PlayStation 4, Xbox One oraz PC już 18 sierpnia. Agents of Mayhem dostępne będzie w cenie 199,90 zł (PC) oraz 259,90 zł (konsole).

Źródło: Techland

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "Agents of Mayhem – najnowszy trailer gry"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.