Allview X4 Soul Lite – specyfikacja nowego modelu smartfona

Reklama
Allview wprowadza na rynek smartfon X4 Soul Lite. X4 Soul Lite wyposażony jest w dwa aparaty tylne, pierwszy o rozdzielczości 13MP i f/2.0, który wykonuje zdjęcie, podczas gdy drugi aparat zbiera informacje o głębi pola kadru, które umożliwiają stworzenie efektu rozmycia znanego z aparatów DSLR.

Trzeci, przedni aparat o rozdzielczości 8MP i f/2.0 posiada dwubarwną lampę błyskową LED umożliwiającą wykonywanie zdjęć o bardziej realistycznych kolorach.

Kolejnym mocnym punktem smartfonu X4 Soul Lite jest użycie koncepcji FastPass. Rozwiązanie to zostało opracowane we współpracy z Google i MediaTek oraz zapewnia użytkownikowi stabilność i ekstremalną szybkość systemu operacyjnego oraz zaawansowane optymalizacje.

X4 Soul Lite wyposażony został w procesor Octa-Core oraz dostępny jest w  dwóch wersjach: z 3GB pamięci RAM/16GB pamięci Flash oraz 4GB pamięci RAM/32GB pamięci Flash. System Android 7.0, Nougat jest przyjazny dla użytkownika oraz bardzo ukierunkowany pod kątem wielozadaniowości.

X4 Soul Lite posiada wbudowany moduł łączności 4G Kat. 6 o szybkości pobierania do 300Mbps (dwa razy szybciej jak 4G kat.4). Moduł pracuje zarówno w standardzie FDD, jak i TDD, do wyboru, dla obu wbudowanych kart SIM.

Harmonijnie zaokrąglone krawędzie podkreślają metaliczny korpus smartfonu X4 Soul Lite, którego grubość wynosi niewiele ponad 7mm. Dodatkowo, urządzenie wyposażone zostało w akumulator o pojemności 3000mAh. Przedni czytnik linii papilarnych zabezpiecza dane oraz odblokowuje urządzenie w rekordowym czasie 0,2 sekund.

5.5-calowy wyświetlacz IPS Full HD zaprojektowany został w oparciu o innowacyjną technologię LTPS (Low Temperature Poly Silicon LCD), która zapewnia nasycenie wyświetlanych kolorów, zwiększony kontrast oraz jasność, wszystko to przy szybszym czasie reakcji oraz niższym zużyciu energii w porównaniu do innych typów wyświetlaczy.

X4 Soul Lite od dzisiaj dostępny jest w przedsprzedaży na stronie www.allview.pl w cenie 1099 PLN (wersja z 3GB pamięci RAM) oraz 1249 PLN (wersja z 4GB pamięci RAM). Wysyłki rozpoczną się od 10.07.2017.

Źródło: Allview

Reklama

1 Komentarz o "Allview X4 Soul Lite – specyfikacja nowego modelu smartfona"

  1. odradzam… robią bardzo słabe sprzęty, zero wsparcia i tragiczny serwis, miałem kiedyś nieprzyjemność być w posiadaniu ich telefonu

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*