AMD dorzuca do swoich kart Wolfensteina II: The Next Colossus i Prey’a

Reklama
Firma AMD uruchomiła promocję, w ramach której w wybranych sklepach można gratis otrzymać gry Wolfenstein II: The Next Colossus oraz Prey przy zakupie kart graficznych Radeon RX Vega. Promocja będzie sukcesywnie uruchamiana w sklepach Morele.net, X-Kom oraz Komputronik, więc należy zwrócić uwagę na oznaczenie produktów i kategorii produktowych na stronach internetowych ww. sprzedawców. Promocja kończy się 31 grudnia, a kody można realizować do końca lutego 2018. Po więcej informacji zapraszamy na stronę: Vega.

Karty graficzne Radeon RX Vega 64 i 56 to najbardziej zaawansowane karty graficzne dla graczy, ponieważ wykorzystują pionierskie architekturę „Vega”, technologię High Bandwidth Cache Controller, super szybką pamięć HBM2 i inne rozwiązania, które sprawiają, że są to produkty doskonale przygotowane na współczesne i przyszłe wymagania gier. Świetnie prezentują to zwłaszcza gry przygotowane z użyciem DirectX 12 oraz Vulkan API, które dzięki niskopoziomowemu dostępowi do sprzętu są w stanie lepiej wykorzystać potencjał architektury „Vega”. Ponadto za sprawą obsługi technologii FreeSync płynność rozgrywki przechodzi na wyższy poziom już na ponad 200 modelach zgodnych monitorów, które bez trudu można znaleźć w atrakcyjnych cenach w praktycznie każdym przedziale cenowym, formacie i rodzaju.

Źródło: AMD

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "AMD dorzuca do swoich kart Wolfensteina II: The Next Colossus i Prey’a"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.