American Truck Simulator: New Mexico – premiera DLC

Reklama
Czternaście miast i prawie 6,5 tysiąca kilometrów nowych tras, rozciągających się w malowniczym Nowym Meksyku. Dostępny jest już najnowszy dodatek do American Truck Simulator – New Mexico, który na rynek w pudełkowej wersji wprowadziło Wydawnictwo Techland wraz z IMGN.PRO i czeskim studiem SCS Software. 17 listopada zadebiutował również ATS w edycji Gold zawierający podstawową wersję wraz z rozszerzeniami (w tym New Mexico).

Nowy teren ma mnóstwo atrakcji do zaoferowania – gracze przekroczą rzekę Rio Grande, odwiedzą Narodowy Las Carsonm, wzgórze Baylor oraz inne tutejsze tereny naturalne. Na odwiedziny czekają też ikoniczne miasta regionu jak Albuquerque czy Roswell w pobliżu którego rzekomo rozbił się w latach 40-tych statek UFO.

American Truck Simulator: New Mexico w wersji pudełkowej zadebiutował 17 listopada w cenie 39,90. Dodatek wymaga podstawowej wersji gry. Tego samego dnia na rynku pojawiła się również podstawowa wersja gry wraz z rozszerzeniem w edycji Gold (zawiera: stany Kalifornia, Nevada, Arizona oraz Nowy Meksyk i dodatki: Heavy Cargo Pack, Steering Creation Pack, Wheel Tuning Pack) i cenie 109,90 zł.

Źródło: Techland

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "American Truck Simulator: New Mexico – premiera DLC"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.