Aplikacja Navitel Navigator na smartfonach ALCATEL ONETOUCH

Reklama

NAVITEL Poland rozpoczyna współpracę z Alcatelem, producentem smartfonów, dzięki czemu już w grudniu będzie można kupić smartfony tej firmy z darmową mapą Polski w aplikacji Navitel Navigator.

– Współpraca z uznanymi producentami urządzeń mobilnych to dobra strategia, aby dotrzeć do szerszego grona klientów. Ci ostatni mogą z kolei promocyjnie nabyć smartfona z darmową, cyklicznie aktualizowaną mapą Polski w jednej z najpopularniejszych obecnie aplikacji na rynku programów nawigacyjnych – mówi Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL Polska.

Wybrane modele z oferty ALCATEL ONETOUCH zostaną objęte akcją promocyjną, która rusza od grudnia w kluczowych sieciach partnerskich. Do urządzenia dodawana będzie promocyjna 12 miesięczna licencja z mapą Polski. Wystarczy pobrać aplikację z mapą, wpisać promocyjny unikalny kod i można cieszyć się pełną funkcjonalnością programu nawigacyjnego.

Co oferuje kierowcom Navitel Navigator?

Przede wszystkim precyzyjną mapę z gwarancją darmowej aktualizacji tras, punktów POI i wszelkich informacji drogowych. Aplikacja działa w trybie online i offline, dlatego raz pobrana mapa zainstalowana w pamięci urządzenia nie musi obciążać transferu danych, co jest szczególnie ważne dla osób z niewielkimi pakietem internetowym. Z programem Navitel Navigator zintegrowano komunikator, serwis pogodowy i portal Booking.com, dzięki czemu z menu aplikacji można zarezerwować miejsce w hotelu usytuowanym na trasie podróży. W rolę asystenta głosowego wspierającego interfejs programu wcielił się popularny prezenter telewizyjny i znawca mobilnych technologii, Zbigniew Urbański, którego precyzyjne wskazówki pozwolą bezpiecznie dojechać do celu.

android_9-6_PL

Źródło: NAVITEL

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "Aplikacja Navitel Navigator na smartfonach ALCATEL ONETOUCH"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.