ARCHOS Hello Connect – inteligentny soft w ofercie firmy

Reklama

Aplikacja ARCHOS Hello Connect pozwala sterować oświetleniem, inteligentnymi gniazdkami i monitoringiem, a także zarządzać ogrzewaniem oraz klimatyzacją. Można ją zainstalować na smartfonie oraz asystentach domowych ARCHOS Hello oraz Mate – kompatybilnym zarówno z Google Assistant jak i Amazon Alexa. W przypadku obu rozwiązań wspierane są komendy głosowe. ARCHOS Hello Connect wspiera użytkownika w codziennych czynnościach, pozwalając oszczędzić czas i umożliwiając planowanie pracy urządzeń podłączonych do systemów inteligentnego domu.

ARCHOS Smart WiFi Bulb

Do końca 2018 roku, ARCHOS planuje wprowadzenie nowej linii inteligentnych produktów, które będą w stanie korzystać z aplikacji Hello Connect oraz będą współpracować z asystentami domowymi ARCHOS Hello oraz ARCHOS Mate. Pierwszym tego typu produktem będzie żarówka ARCHOS Smart WiFi Bulb, która w sprzedaży pojawi się już wkrótce – zadebiutuje razem z asystentem Hello (wykorzystującym Google Assistant). Sugerowana cena detaliczna żarówki na rynku europejskim została ustalona na poziomie 19,99 euro.

Źródło: ARCHOS

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "ARCHOS Hello Connect – inteligentny soft w ofercie firmy"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.