ARCHOS wkracza na rynek elektroniki użytkowej w Polsce

Reklama

ARCHOS zapowiada ekspansję na polskim rynku elektroniki użytkowej. Portfolio produktów marki ARCHOS będzie dostępne dla polskich konsumentów dzięki nawiązaniu współpracy dystrybucyjnej z firmami Action i ABC Data.

Polski rynek jest dla nas bardzo ważny. Wiążemy z nim duże nadzieje i cieszymy się z nawiązania współpracy z ważnymi partnerami biznesowymi  – mówi Loïc Poirier, CEO firmy ARCHOS. – Jesteśmy dumni, że produkty marki ARCHOS, oferujące bardzo wysoką jakość w przystępnej cenie będą dostępne dla polskich konsumentów – dodaje Poirier.

Produkty marki ARCHOS są rozpoznawalne i cenione na rynku elektroniki użytkowej. Dzięki długofalowej współpracy z Google, wszystkie produkty ARCHOS są certyfikowane przezGoogle, co gwarantuje użytkownikom dostęp do sklepu z aplikacjami Google Play. Portfolio maki ARCHOS opiera się na trzech głównych filarach, jakimi są: tablety, smartfony oraz inteligentne urządzenia.

Tablety ARCHOS

Założona w 1988 roku firma ARCHOS zadebiutowała na rynku tabletów w roku 2008, a rok później stała się pierwszym producentem tabletów z systemem Android. Szerokie portfolio produktów daje użytkownikom wybór mobilnego urządzenia dostosowanego do ich potrzeb, gdyż w ofercie dostępne są modele:

– o przekątnej ekranu od 7 do 13,3 cali;

– wyposażone w różne procesory, od energooszczędnych po zaawansowane zapewniające wydajność;

– wyposażone w opcjonalną klawiaturę, z modułem 3G lub 4G.

Od wielu lat ARCHOS projektuje nowe urządzenia. Jednym z najnowszych projektów jest tablet GamePad 2 odpowiadający na potrzeby rosnącego rynku gamingowego. Gracze doceniają jego wyposażenie w fizyczne kontrolery, autorskie narzędzie ARCHOS mapping tool do konfiguracji poleceń dla przycisków oraz wydajność w grach.

Smartfony ARCHOS

Konsekwencją innowacyjnego podejścia do rynku urządzeń mobilnych firmy ARCHOS jest również jej specjalizacja w produkcji smartfonów. Podobnie jak szeroka gama tabletów, tak i oferta tabletów pokrywa zakres potrzeb rynku: od modeli budżetowych po najbardziej zaawansowane urządzenia zapewniające dostęp do 4G i dedykowane do multimedialnej rozrywki.

Smartfony z serii ARCHOS Helium 4G łączą atrakcyjną cenę, dostępną łączność mobilną (kategoria 4 standardu 4G z prędkością pobierania do 150Mb/s), dobrą wydajność wraz z klasycznym designem. ARCHOS 50c Oxygen to smartfon wyposażony w ośmiordzeniowy procesor 1,7GHz, który zapewnia płynną pracę urządzenia i wydajne działanie aplikacji multimedialnych. Telefon z łatwością zmieści się w kieszeni dzięki bardzo cienkiemu designowi – ma zaledwie 7,6 mm grubości oraz wadze 140g.

Inteligentne urządzenia

ARCHOS zaprezentuje na polskim rynku również zestaw inteligentnych urządzeń przeznaczonych do domu. Bazując na dotychczasowym doświadczeniu w zakresie urządzeń mobilnych, ARCHOS oferuje szereg starannie zaprojektowanych inteligentnych urządzeń, które usprawnią łączność i komunikację w domu oraz poprawią osobiste zdrowie i samopoczucie.

Źródło: ARCHOS

до деньги взаймы зарплатыdeeo.ruпродвижениераскруткакак скачать видео с вконтакте на айфонвзломать wi fi пароль программа скачатьcasino watch online megavideo

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "ARCHOS wkracza na rynek elektroniki użytkowej w Polsce"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.