Assassin’s Creed Chronicles to trylogia. Przeczytajcie krótki opis i zapoznajcie się z materiałem wideo

Reklama

Nowa odsłona słynnej gry o zabójcach, czyli Assassin’s Creed Chronicles to trylogia. Każda część opowie o losach Assasyna, który nie występował do tej pory w scenariuszach gry komputerowej. Ubisoft ponformował również, że każdą pozycję będziemy mogli kupić oddzielnie lub jednorazowo.

  • Assassin’s Creed Chronicles: China – w tej części wcielimy się w Shao Jun, która jest podopieczną Ezio Auditore. Shao Jun jest ostatnią assasynką, która reprezentuje chińskie bractwo;
  • Assassin’s Creed Chronicles: India – tutaj Arbaaz Mir, który żył w XIX wieku, spróbuje wykraść przedmiot, który niegdyś należał do bractwa Assasynów;
  • Assassin’s Creed Chronicles: Russia – to ostatni epizod, który przeniesie nas do 1918 roku. Nikolai Orelov to Assasyn, którego zadaniem jest wykraść przedmiot z rąk cara i uratować księżniczkę Anastazję.

Pierwsza część z serii Assassin’s Creed Chronicles pojawi się 26 kwietnia bieżącego roku w wersji cyfrowej. Trylogia Assassin’s Creed Chronicles będzie dostępna na PC, Xboksie One i PlayStation 4.

[youtube width=”602″ height=”350″ video_id=”Ej9RgQG1hlc”]

Źródło: Ubisoft, GamesHQMedia

прога для взлома одноклассников скачатьвзлом пользователей в одноклассникахonline casino is it legal

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "Assassin’s Creed Chronicles to trylogia. Przeczytajcie krótki opis i zapoznajcie się z materiałem wideo"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.