BackBeat PRO 2 – bezprzewodowe słuchawki od firmy Plantronics

Reklama

Plantronics wprowadza na rynek nowe słuchawki BackBeat PRO 2 oraz BackBeat PRO 2 Special Edition. Słuchawki wspierają parowanie za pośrednictwem technologii NFC. W zestawie znajdziemy także wygodne etui przydatne podczas podróży.

Słuchawki BackBeat PRO 2 zapewniają bezprzewodową swobodę na dystansie do 100 metrów, dzięki technologii Bluetooth klasy 1. Z kolei system Plantronics smart power management zadba o 24-godzinną możliwość słuchania muzyki na jednym cyklu akumulatora, aż 21 dni w trybie czuwania lub nawet sześć miesięcy w trybie hibernacyjnym DeepSleep.

Zdjęcia:

Zaprojektowany na bazie wielokrotnie nagradzanych słuchawek BackBeat PRO, model BackBeat PRO 2 jest o 35% smuklejszy i o 15% lżejszy od poprzednika. Ergonomiczne nauszniki pokryte pamięciową gąbką lepiej dopasowują się do kształtu ucha, podobnie jak obszyty skórą pałąk przylegający do głowy użytkownika. Tak komfortowa konstrukcja sprzyja długim muzycznym sesjom.

Dodatkowe właściwości BackBeat PRO 2:

  • System inteligentnych sensorów umożliwiających wstrzymywanie i wznawianie odtwarzania muzyki po zdjęciu / założeniu słuchawek na głowę
  • Możliwość połączenia słuchawek z wieloma urządzeniami, w tym z dwoma równocześnie
  • Wbudowany podwójny mikrofon oferujący krystalicznie czysty dźwięk podczas prowadzenia rozmów telefonicznych
  • Komfortowy, podróżny design, na który składają się wygodne nauszniki oraz poręczne etui
  • W zestawie znajdziemy kabel 3.5mm przydatny podczas korzystania z multimediów podczas lotu

BackBeat PRO 2 będą dostępne w kolorze opalizującej czerni u autoryzowanych partnerów Plantronics w cenie 1099 zł. Z kolei BackBeat PRO 2 SE oferujące parowanie w technologii NFC, design Premium oraz podróżne etui, dostępne będą w kolorze grafitowej szarości w cenie 1249 zł.

Źródło: Plantronics

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "BackBeat PRO 2 – bezprzewodowe słuchawki od firmy Plantronics"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.