Battlefield 4 oraz Mirror’s Edge 2 – hity na targach E3

Reklama

Na targach E3 graczy spotkała miła niespodzianka. Electronics Arts, postanowiło ujawnić informacje na temat najnowszych odsłon Battlefield 4 oraz Mirror’s Edge 2.

Co wiemy o Battlefield 4?
Już jakiś czas temu zaprezentowano nam długi gameplay, który pokazywał możliwości najnowszej części, tej kultowej gry.
Obecnie EA, postanowiło ujawnić rąbek informacji o trybie multiplayer. Walki prowadzone, będą podobnie jak w Battlefield 3  dostępne do maksymalnie 64 graczy. Zostaną powiększone mapy, a możliwość zniszczenia, doszczętnie otoczenia dodaje smaku.

 

Tryb Commander, to kolejny satysfakcjonujący dodatek, który miał swoją przerwę. Opcja ta, pozwala nam na bardziej strategiczną rozgrywkę.

 

Mirror’s Edge 2
Najnowsza odsłona, to kolejna superprodukcja od studia EA i odpowiada za nią EA DICE.
Spodziewać, możemy się zatem podobnego typu rozgrywki. Pierwszy materiał, świadczy o tym, że nie zmieni się klimat gry. Zapewne dojdzie kilka zmian, ale będą to tylko kosmetyczne poprawki.

[nggallery id=55]

Oficjalny opis gry jest następującej treści:

„Zagraj, poznając historię pochodzenia Faith i eksplorując miasto z bezprecedensowym poziomem swobody działania i ruchu. Wykorzystująca silnik Frosbite gra Mirror’s Edge pozwala graczom zanurzyć się we wspaniałym dystopijnym świecie i odkryć jego najmroczniejsze sekrety. Poznaj wewnętrzne funkcjonowanie miasta i świata wokół niego”

Nasuwa się pytanie, jak wygląda najnowsza produkcja?

Można zobaczyć, dzięki screenom oraz trailerze gry, które przygotowało studio.

 

Źródło: VG247скорое открытие расчетного счетапродвижение сайтапродвижениеaracerskachat vzlom odnoklassniki besplatno 2014программа анонимайзер скачатьjugar tragamonedas y slots gratis

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "Battlefield 4 oraz Mirror’s Edge 2 – hity na targach E3"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.