Bezpieczeństwo przede wszystkim – Samsung próbuje wprowadzić szybkie aktualizacje Androida

Reklama
Firma Samsung Electronics wdraża nowy proces aktualizacji zabezpieczeń urządzeń mobilnych. Aktualizacje będą się odbywać w trybie OTA regularnie, mniej więcej raz w miesiącu. Szybka, regularna i zdalna aktualizacja to jeszcze większe bezpieczeństwo danych użytkowników. Samsung wraz z Google aktywnie dbają o bezpieczeństwo użytkowników swoich rozwiązań. Spółka planuje dalej rozwijać i poprawiać ten proces regularne i jeszcze szybciej wdrażać aktualizacje zabezpieczeń.

sm_g925f_001_front_green_emerald_s

Zmieniamy podejście w zakresie aktualizacji zabezpieczeń na naszych urządzeniach, które teraz będą się odbywać regularnie. Rozwijanie procesu szybkiego reagowania i dostarczania łat bezpieczeństwa do naszych urządzeń zapewnia im aktywną ochronę – powiedział Olaf Krynicki, Rzecznik Prasowy Samsung Electronics Polska.

Samsung prowadzi rozmowy z operatorami na całym świecie w sprawie wdrażania nowych rozwiązań bezpieczeństwa. We współpracy z operatorami i partnerami Samsung wkrótce udostępni bardziej szczegółowe informacje na temat modeli i terminów wdrażania procesu.

Źródło: Samsung

Reklama

Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "Bezpieczeństwo przede wszystkim – Samsung próbuje wprowadzić szybkie aktualizacje Androida"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*