Bezprzewodowe ładowanie na odległość, dzięki WattUp

Reklama

Bezprzewodowe ładowanie na odległości możliwe jest dzięki urządzeniu WattUp. Urządzenie umieszczany w specjalnym etui ochronnym lub podłączamy do zewnętrznego odbiornika i wtedy powinno  rozpocząć się ładowanie. Transmiter WattUp wysyła  fale radiowe, które odbiornik przekształca w prąd stały. Twórca tego urządzenia – firma Energous stworzyła aplikację, która umożliwia nakazanie emiterowi ładowanie konkretnego urządzenia. Swobodę ruchu podczas ładowania posiadamy na odległość ponad 3 metrów od emitera.

Obecnie produkt posiada możliwość ładowania do dwóch urządzeń, ale jest raczej kwestią czasu, by produkt otrzymał możliwość zwiększenia liczby ładowań urządzeń w czasie rzeczywistym. Obecnie 20% energii z transmitera trafia do ładowanego właśnie urządzenia. Gdy technologia trafi na rynek, to etui powinno  kosztować od 75 do 125 dolarów, a transmiter około 300 dolarów.

Źródło: Technology Review

 urząhttp://bedgear.com/oformit-otp-kreditnuyu-kartu-onlayn.phpраскрутка сайта этопоисковая оптимизация и продвижение сайтов в интернетесайтапрограмма для ask fm анти аноним скачатьскачать бот для вконтакте бесплатноcasino caribe gratis

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "Bezprzewodowe ładowanie na odległość, dzięki WattUp"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.