Bilety kolejowe za złotówkę z udziałem aplikacji mobilnej

Reklama

Ruszyła sprzedaż tanich biletów Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej za 1 zł. Tyle kosztuje promocyjny jednorazowy bilet na każdy pociąg ŁKA na każdej trasie do Łodzi. Specjalna oferta przygotowana z okazji przewiezienia przez ŁKA 5 milionów pasażerów obejmuje wszystkie przystanki na trasie z Łowicza, Kutna, Sieradza, Skierniewic i z Warszawy. Można zaoszczędzić nawet 23 złote!

trasacena podstawowacena w promocjiIle oszczędzę?
Łódź – Łowicz12 zł1 zł11 zł
Łódź – Kutno13 zł1 zł12 zł
Łódź – Sieradz14 zł1 zł13 zł
Łódź – Skierniewice14 zł1 zł13 zł
Łódź – Warszawa24 zł1 zł23 zł


ŁKA: najlepsze połączenie weekendowe Łódź – Warszawa

Promocja, która jest dostępna tylko na stronie koleo.pl i przez aplikację KOLEO objęła też pociągi z Łodzi do Warszawy. Łódzka Kolej Aglomeracyjna jeździ na tej trasie w soboty i niedziele, łącznie jest na niej 20 połączeń przez cały weekend. Nowoczesne pociągi ŁKA są najszybsze na tej linii – czas przejazdu z Warszawy Centralnej do Łodzi Fabrycznej to tylko  1 godzina i 12 minut!

KOLEO to system, który pozwala pasażerom na wygodne planowanie podróży i zakup wielu biletów kolejowych nawet z przesiadkami pomiędzy przewoźnikami. System działa na smartfonie i na komputerze. Jest też aplikacja, która pozwala znaleźć każde połączenie kolejowe i kupić bilet w 20 sekund. KOLEO to przede wszystkim prosta i intuicyjna obsługa, ogólnopolski rozkład jazdy PKP oraz ceny wszystkich biletów kolejowych jednym miejscu. Kupując swój bilet w KOLEO pasażer ma gwarancję najlepszej ceny – system nie pobiera żadnych dodatkowych opłat lub prowizji.

W KOLEO można zapłacić za bilet kolejowy na 22 sposoby – szybkie przelewy, karty płatnicze, nowy ultraszybki BLIK, a nawet możliwość płatności gotówką­ na poczcie. KOLEO jest polską innowacyjną technologią najlepiej dostosowaną do wymagań i potrzeb polskich pasażerów

Źródło: KOLEO

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "Bilety kolejowe za złotówkę z udziałem aplikacji mobilnej"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.