Wiele ciekawych produktów Tenda na targach CeBIT

CeBIT Tenda

Reklama
CeBIT, czyli targi informatyczne organizowane corocznie od 1986 w Hanowerze skupiają miliony osób, które zainteresowane są nowymi technologiami. W tym roku Tenda, wiodący dostawca urządzeń sieciowych zaprezentował sporo ciekawych produktów.

Tenda prezentuje na CeBIT rozwiązania sieciowe

Tegoroczne targi CeBIT w dużej mierze poświęcone są rozwiązaniom sieciowym i mobilnym. Tenda jako doświadczony producent urządzeń sieciowych również prezentuje swoje produkty. Na stoisku przedsiębiorstwa można zobaczyć rozwiązania przeznaczone do użytku domowego, ale nie tylko. Znaleźć tam można także sprzęt do małego biura, oraz produkty typowo biznesowe.

Stoisko zorganizowane zostało głównie z myślą o klientach europejskich. To za sprawą szybko rosnącego zainteresowania marką Tenda w Europie.

Sprzęt wysokiej klasy na stoisku firmy Tenda

Przedsiębiorstwo stawia na mocny rozwój dlatego na stoisku możemy zobaczyć sporo ciekawych urządzeń. Duże wrażenie robi dwuzakresowy router AC18, który oprócz bardzo dobrych parametrów wyróżnia się charakterystyczną obudową nawiązującą do futurystycznego statku powietrznego. Zwiedzający CeBIT mogą również zobaczyć kamery IP, przełączniki, repeatery sygnału Wi-Fi, produkty powerline. Zaprezentowane zostały także najnowsze karty USB, czy niewielkich rozmiarów routery przenośne na kartę SIM. Część biznesowa stoiska to głównie zaawansowane, wieloportowe przełączniki, które z powodzeniem mogą być stosowane do budowy sieci LAN. Tenda oferuje również coraz bardziej popularne naścienne punkty dostępowe utrzymane w eleganckim wzornictwie. Znajdują one zastosowanie w miejscach publicznych takich jak hotele, szkoły, czy centra handlowe.

Na ogromnej makiecie przedsiębiorstwo prezentuje swoją koncepcję inteligentnej sieci domowej, która może być zarządzana przez chmurę TendaCloud oraz darmową aplikację mobilną TendaApp.

Przedstawiciele marki Tenda dostępni są do Państwa dyspozycji przez cały czas trwania targów na stoisku D72, HALL 15. Targi trwają od 20 do 24 marca 2017 codziennie od 9:00 do 18:00. Zachęcamy także do odwiedzania naszej strony internetowej gdzie prezentujemy wszystkie nasze rozwiązania: http://www.tendacn.com/pl/

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "Wiele ciekawych produktów Tenda na targach CeBIT"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.