Co nowego wnosi ogromna aktualizacja AMD Gaming Evolved?

Reklama

Nowa aktualizacja aplikacji AMD Gaming Evolved napędzanej przez technologię Raptr wnosi kilka zmian:

1. Nowa, zaktualizowana wersja aplikacji pozwala wykorzystać możliwości AMD Video Codec Engine (VCE) zapewniającej akcelerację sprzętową dla przetwarzania wideo z wykorzystaniem kodeka H.264 w następujących funkcjach:                                              

  • Game DVR: nieprzerwanie działający zapis do powtórek “Instant Replay” pozwala graczom posłużyć się jednym przyciskiem, żeby zapisać na dysku wszystko, co wydarzyło w ciągu ostatnich 10 sekund czy nawet 20 minut. I to nawet wówczas, gdy nacisną przycisk już po tym, jak coś ważnego się wydarzyło. Funkcja ta jest znakomita do zachowywania tych momentów, w które trudno byłoby uwierzyć nie widząc ich. Można dzięki niej tworzyć klipy i nie tracić zbyt wiele czasu na edycję przed udostępnieniem materiały w sieci.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                
  • TWITCH: posiadacze kart graficznych AMD Radeon mogą teraz szybko i łatwo udostępniać swoją rozgrywkę w serwisie TWITCH praktycznie bez wpływu na wydajność swojego sprzętu. Wg testów płynność animacji może spaść maksymalnie o 3 kl./s, ale oczywiście zachęcamy wszystkich do sprawdzenia działania tej funkcji.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 
  • Rolling Recording: jeśli ktoś chce grać i nagrywać wszystko, co się dzieje na ekranie, to aplikacja to znacznie ułatwia. Wystarczy uruchomić nagrywanie, a edycją zająć się później.
  • Technologia AMD VCE działa w sprzęcie wykorzystującym architekturę GCN, czyli na kartach graficznych AMD Radeon Serii HD 7000, R7 i R9, a także w procesorach APU z rodzin Kaveri, Kabini, Temash, Beema i Mullins.
  • Wszystkie te nagrania mogą też teraz być wzbogacone o wideo z kamerki internetowej i audio z komunikatorów głosowych.

2. Zaktualizowana wersja aplikacji pozwala wykorzystać akcelerację VCE w ponad 5000 (pięciu tysiącach) różnych gier – 28 razy więcej niż w przypadku konkurencyjnego GeForce Experience, który obecnie obsługuje tylko 169 tytułów.

3. Nowa wersja pozwala także dosłownie jednym przyciskiem wgrać i udostępnić materiał w społeczności Raptr, a także na Twitterze czy Facebooku.

4. Wraz z najnowszą wersją aplikacji AMD Gaming Evolved liczba gier, w których możliwa jest automatyczna optymalizacja ustawień jednym kliknięciem, zwiększyła się do 242 tytułów – o 43% więcej niż w przypadku GeForce Experience.

GamingEvolved_vs_GeForceExperience_final

Zmiany są istotne, a baza gier, która współpracuje z tą technologią dosyć pokaźna.

Źródło: AMD

кредит карта кредитная европасайтраскруткаtopodкак взломать пароль вай файвзлом логина и пароля вконтактеfree slot games ohne anmeldung

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "Co nowego wnosi ogromna aktualizacja AMD Gaming Evolved?"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.