Conan Exiles – premiera i nowe wideo

Reklama

W Conan Exiles gracze trafią do barbarzyńskiego, nieprzyjaznego świata znanego z legendarnej sagi fantasy. Surwiwalowa produkcja z otwartym światem dostępna jest już na PlayStation 4, Xbox One i PC. Polskim wydawcą gry jest Techland – partner Koch Media.

Dzienniki dewelopera: Przetrwanie w Conan Exiles

Conan Exiles łączy w sobie cechy gry akcji oraz produkcji z otwartym światem nastawionej na crafting oraz przetrwanie w pełnym niebezpieczeństw świecie. Początki nie są łatwe – gracz ląduje na pustyni bez oręża i odzienia. Musi uważać na drapieżne zwierzęta, przyzywane przez innych graczy bóstwa i innych barbarzyńców, którzy mogą zrobić z niego niewolnika. Kolejne kroki to tworzenie od podstaw ekwipunek i strojów.

Niezbędne do życia będą też polowania – w celu uzyskania żywności i surowców takich jak kość słoniowa – oraz zbudowanie schronienia. Z kolei by bronić swojego dobytku, gracz będzie mógł schwytać i wyszkolić niewolników, z których stworzy z czasem swoją własną armię.

Zwiastun “Czy przetrwasz w Jego świecie?

Wieloosobowa rozgrywka z udziałem 40 graczy toczy się w ikonicznym uniwersum legendarnej serii fantasy. Na podbój czekają znane z przygód Conana krainy – badając je gracze poznają bogatą historię pradawnych ludów, będą też walczyć o terytoria i składać ofiary bóstwom, by te wspomogły ich krucjatę.

Źródło: Techland

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "Conan Exiles – premiera i nowe wideo"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.