Cooler Master N400 – nowa obudowa do 250 złotych

Reklama

Obudowa komputerowa N400 to produkt wyprodukowany przez Cooler Master. Cooler Master N400 klasy midi-tower zostało stworzone z myślą o jak najwydajniejszym chłodzeniu zestawu. Poza dużą przestrzenią i wbudowanymi wentylatorami XtraFlo posiada specjalne miejsca wewnątrz obudowy do montażu chłodnic wodnych – 240 mm na górze z prawej strony i 120 mm na tyle obudowy oraz miejsce na siedem dodatkowych wentylatorów łącznie.

N400_front N400_left_inside N400_left_panel N400_N1_45degree_W

Przedni panel Cooler Master N400 posiada siatkowaną osłonę, która poza zwiększeniem przepływu powietrza, nadaje obudowie nowoczesnego wyglądu. O ochronę wrażliwych podzespołów elektronicznych dbają 3 filtry przeciwkurzowe, zamontowane z prawej strony, na górze i na spodzie obudowy. Duża przestrzeń umożliwia beznarzędziowy montaż 4 dysków twardych oraz podłączenie wydajnych kart graficznych o długości do 320 mm. Obudowa sprzedawana jest w dwóch wariantach – z okienkiem na jednym z boków i bez niego.

N400_right_panel N400_ssd

Cechy urządzenia:

– Siatkowany panel przedni
– Wsparcie dla chłodzenia wodnego- możliwość instalacji 240mm chłodnicy / 2 wentylatorów 120mm na górze lub z prawej strony obudowy oraz 120mm chłodnicy z tyłu
– Miejsce na 3 dyski twarde SSD 2 z beznarzędziowym systemem montażu na klatce HDD oraz jeden na spodzie klatki
– 2 wentylatory 120mm XtraFlo w zestawie jeden z białym podświetleniem LED z przodu obudowy (możliwość wyłączenia podświetlenia) oraz jeden z tyłu (bez podświetlenia)
– Miejsce na 7 wentylatorów
– Dwa porty USB 3.0
– 3 filtry przeciwkurzowe (góra, prawa strona, spód obudowy)

Cena sugerowana przez dystrybutora – Impakt, wynosi 249 złotych za wersję bez okna. Obudowa z oknem kosztuje około 290 złotych.

Źródło: Cooler Master

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "Cooler Master N400 – nowa obudowa do 250 złotych"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.