Corsair T1 Race – fotel dla graczy z ukłonem w stronę kierowców formuły F1

Reklama
Corsair poinformował o wprowadzeniu do sprzedaży swojego pierwszego fotela gamingowego T1 RACE. Fotel jest inspirowany wyścigami samochodowymi. Gamingowy fotel od Corsair posiada: stalowy szkielet, skórzaną tapicerkę, poduszki wypełnione gęstą pianką, specjalny system regulacji podnóżka w systemie 4D, dodatkowe poduszki pod głowę i lędźwie oraz stylowe wykończenie w różnych kolorach.

Corsait T1 Race jest tapicerowany luksusową skórą PU. Na rynku pojawiło się pięć modeli, które różnią się od siebie barwą wykończenia inspirowanego designem samochodów wyścigowych. T1 Race jest dostępny w kolorach: żółtym, białym, niebieskim, czerwonym oraz czarnym. Logotyp został gustownie wyhaftowany na tylnej części fotela i wytłoczony na powierzchni zagłówka. Nylonowe kółka zapewniają łatwy ruch po dowolnej powierzchni, co pozwala na bezproblemowe przemieszczanie sprzętu po biurze lub pokoju.

Wyścigowa struktura fotela T1 stanowi kluczowe rozwiązanie w projekcie Corsair.

T1 Race gwarantuje sterowanie oparciem krzesła pod kątem od 90 do 180 stopni, personalizację podłokietników oraz oferuje stalowy podnośnik pneumatyczny, który zapewnia regulację wysokości siedzenia. Dzięki dostępnym opcjom kontroli, posiadacze fotela Corsair z łatwością dostosują go do swoich potrzeb. Dodatkowo, gdy użytkownika T1 Race dopadnie zmęczenie, za pomocą jednego ruchu ręki, z łatwością zmieni ustawienie siedzenia na w pełni poziome. Dzięki temu będzie mógł ułożyć się wygodnie i odpocząć.

Źródło: Corsair

Reklama

Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "Corsair T1 Race – fotel dla graczy z ukłonem w stronę kierowców formuły F1"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*