Cougar Revenger, Cougar Vantar i Cougar Gaming Mouse Pad – Control 2 – test zestawu komputerowego dla graczy

Reklama

 

Podsumowanie.

Myszka Revenger to dobra konstrukcja, z ciekawym designem i przyzwoitą ceną, która oscyluje w granicach 230 złotych. Myszka z pewnością sprawdzi się u fanów gier komputerowych.

Podkładka Control 2 posiada dobrej jakości materiały i obszyte brzegi, które hamują ją przed rozdarciami, a do tego cena znajduje się na poziomie około 35 złotych, więc jest idealnym uzupełnieniem dla myszki Revenger.

Cougar Vantar to klawiatura z przełącznikami nożycowymi, która wygląda bardzo fajnie i do tego jest bardzo funkcjonalna, a można ją kupić w granicach 120 złotych. Ten model sprawdzi się przede wszystkim u osób, które stawiają na elegancję i prostotę.

Testowane produkty pochodzą z średniej półki i dosyć sprawnie poradziły sobie z wygodą użytkowania. Do podkładki i myszki nie mamy praktycznie żadnych zastrzeżeń, ale do klawiatury owszem, ponieważ trzeba było od czasu do czasu używać większej siły nacisku, by pojawił się jakikolwiek znak w przeglądarce, czy też Wordzie. Nie wiemy czy to wada testowanego przez nas egzemplarza, czy też błąd fabryczny na masową skalę. Mamy jednak nadzieję, że to tylko wadliwa sztuka.

 

Nagroda za:

Cougar Revenger

Cougar Vantar

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "Cougar Revenger, Cougar Vantar i Cougar Gaming Mouse Pad – Control 2 – test zestawu komputerowego dla graczy"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.