Creative Sound Blaster EVO Zx – nowe słuchawki dla graczy

Reklama

Na początku miesiąca premierę miały nowe słuchawki Creative z serii Sound Blaster Evo. Dziś producent dołączył do niej nowy model dla graczy o oznaczeniu – Sound Blaster EVO Zx.

Słuchawki Sound Blaster EVO Zx oferują zintegrowany procesor SB-Axx1, który gwarantuje dźwięk o wysokiej jakości, a ten z kolei przekazywany jest przez 40-milimetrowe przetworniki. Każdy użytkownik w zależności od rodzaju odtwarzanego dźwięku, może go dostosowywać do aktualnych potrzeb – w zależności od tego, czy słucha muzyki, w której istotne jest podkreślenie intensywnych basów, czy filmu, w którym liczą się przede wszystkim wyraźne dialogi.

Nowe “nauszniki” Creative oferują dwukanałowy mikrofon z funkcją Voice Focus, a także wsparcie dla technologii CrystalVoice Focus, która tworzy strefę akustyczną w okolicy ust i tłumi odgłosy spoza niej. Słuchawki oferują łączność przez NFC, jak i Bluetooth. Ponadto słuchawki wyposażono w tradycyjny kabel o długości 1,2 metra oraz microUSB-to-USB o długości 1,8 metra.

soundblaster-creative-evo-zx-2

Zestaw Creative Sound Blaster EVO Zx dostępny będzie w sprzedaży pod koniec lipca tego roku, a jego cena wyniesie 949 PLN.

źródło: creativeДеньги долг враскрутка сайтараскруткаaracerвзломать анкету вконтактескачать программу для взлома паролей вкcasino gratis dr lovemore

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "Creative Sound Blaster EVO Zx – nowe słuchawki dla graczy"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.