Crossout – ruszyły zamknięte beta-testy

Reklama

Deweloperzy zapowiadają systematyczne wprowadzanie aktualizacji i dodatkowych elementów w Crossout. Wśród usprawnień, które czekają zawodników w niedalekiej przyszłości jest m.in. wsparcie Virtual Reality, czyli Wirtualnej Rzeczywistości, która przeniesie gracza na całkiem nowy poziom interakcji w trybie budowania pojazdów.

Uczestnicy pierwszej fazy beta testów zmierzą się ze sobą na peryferiach opuszczonych miast, w porzuconych fabrykach, na pustynnych wertepach oraz na zupełnie nowej mapie – Founders Canyon. Kanion pokryty skałami i ruinami olbrzymich posągów tworzy pole walki pełne przeszkód i zasłon, co daje graczom szerokie pole do popisu w wyborze strategii. Dzięki specyficznemu ukształtowaniu terenu szybsze samochody mogą włamać się do bazy przeciwnika manewrując pomiędzy skałami i przeskakując nad nimi, natomiast wolniejsze, ciężko opancerzone pojazdy można wykorzystać do obrony własnej bazy.

Crossout_Leviathan_1 Crossout_Leviathan_2 Crossout_screenshot_1 Crossout_screenshot_2 Crossout_screenshot_3 Crossout_screenshot_4 Crossout_screenshot_5 Crossout_screenshot_6 Crossout_screenshot_7 Crossout_screenshot_8 Crossout_screenshot_9 Crossout_screenshot_10 Crossout_screenshot_11

Wydawca wprowadza także do swojej produkcji tworzone przez graczy i modyfikowalne „Lewiatany”, które będą stanowić poważne zagrożenie dla miłośników trybu PvE (gracz kontra środowisko). W wydzielonej części garażu zawodnicy będą mogli projektować oraz – używając zebranych wcześniej elementów pancerza i uzbrojenia – tworzyć te mechaniczne potwory. Mini „Boss” wysłany na pole bitwy zmierzy się z żywymi przeciwnikami w trybie PvE, w którym w całości będzie kontrolowany przez AI komputera. Za każde wygrane przez Lewiatana starcie z innymi graczami nagrodzony zostanie jego twórca. Właściciel będzie mógł w dowolnym momencie wycofać swojego czempiona z pola bitwy, aby ulepszyć go albo zastąpić całkiem nowym, siejącym jeszcze większy postrach pośród przeciwników.

Warto zaznaczyć, że Lewiatany są wysokopoziomowym elementem Crossout i mogą być tworzone wyłącznie przez graczy, którzy zebrali wystarczająco dużo reputacji oraz doświadczenia w walce lub w drzewku budownictwa dostępnym we frakcji Engineers. Klasy są integralnym elementem Crossout – możemy wybierać spośród Engineers, Scavengers, Lunatics oraz Nomads. Po wyborze jednej z grup, zawodnik może zwiększać swoje doświadczenie bojowe oraz reputację, za co otrzymuje plany bojowe oraz unikatowe dla swojej klasy postaci części, które służą do dalszego doskonalenia pojazdów bojowych.

Aby uzyskać dostęp do zamkniętych beta testów gracze mogą wykupić Early Access Pack, zawierający szereg dodatkowych bonusów, takich jak unikatowe pojazdy bojowe i dodatki estetyczne do nich, nowe zdjęcia profilowe oraz więcej waluty używanej w grze. Kolejną korzyścią będzie przeniesienie wszystkich przedmiotów z Founders Pack do fazy otwartych beta testów, dzięki czemu gracze nie stracą całego otrzymanego dobytku po zakończeniu zamkniętych prób i resecie serwerów. Uczestnicy poprzednich testów otrzymają automatyczny dostęp do zamkniętej bety. Nowi śmiałkowie, którzy nie brali wcześniej udziału w rozgrywce i są zainteresowani dołączeniem do świata gry Crossout, mogą wysłać aplikację zgłoszeniową znajdującą się na oficjalnej stronie gry. Dzięki niej mają możliwość uzyskać dostęp do aktualnego etapu rozgrywek.

Ze względu na obecnie prowadzone testy, tworzenie własnych materiałów z gry i udostępnianie ich w formie streamingu na żywo wciąż jest niemożliwe.

Crossout – zobacz trailer:


Strona beta testów:
http://crossout.net/en/closedBetaTest

Źródło: Gaijin Entertainment

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "Crossout – ruszyły zamknięte beta-testy"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.