CS: GO OMEN by HP – zapisz się i wygraj!

Reklama

OMEN by HP, we współpracy z ESL Polska, zorganizuje turniej CS: GO OMEN by HP, z pulą nagród o łącznej wartości 27 000 złotych! Zapisy do otwartych kwalifikacji online właśnie wystartowały, na najlepszą drużynę czekają m.in. wydajne laptopy gamingowe. Zmagania w Counter Strike: Global Offensive, w których udział może wziąć każda zainteresowana drużyna, są częścią eGaming Academy OMEN by HP, która ma skupiać społeczności graczy.

W finałach CS: GO OMEN by HP zmierzy się ze sobą w sumie szesnaście pięcioosobowych zespołów, a wszystkie wyłonione zostaną poprzez otwarte, darmowe turnieje kwalifikacyjne online. Tych będzie dokładnie sześć, a pierwszy z nich rozegrany zostanie już w przyszły wtorek, czyli 15 maja. Z czterech pierwszych tur eliminacji do głównego etapu awansują po dwie drużyny, a z dwóch ostatnich – po cztery.

Etap główny CS: GO OMEN by HP w całości rozegrany zostanie w dniach 15-16 czerwca, w drabince single elimination. Faza finałowa (półfinały oraz finał) będzie transmitowana na żywo prosto ze studia ESL Arena w Katowicach. Zmagania skomentują Maciej “Morgen” Żuchowski i Kuba “KubiK” Kubiak.

Counter Strike: Global Offensive to jedna z najpopularniejszych gier e-sportowych, która do profesjonalnego grania wymaga odpowiedniego sprzętu. Dzięki zastosowaniu mocnych podzespołów i matrycy z odświeżaniem 120Hz, gracze, którzy zdecydują się na laptopy OMEN by HP będą w stanie w pełni uwolnić swój potencjał. Widząc, że na polskiej scenie wciąż jest olbrzymie zapotrzebowanie na turnieje CS: GO, wraz z ESL Polska postanowiliśmy zrobić coś naprawdę mocnego. Zapraszamy do rywalizacji i życzymy powodzenia wszystkim ekipom! – zachęca Luiza Dzienkiewicz-Kobus, PS Marketing Manager, HP Inc Polska.

Harmonogram turnieju CS: GO OMEN by HP przedstawia się następująco:

– 15 maja – kwalifikacje #1

– 22 maja – kwalifikacje #2

– 25 maja – kwalifikacje #3

– 1 czerwca – kwalifikacje #4

– 6 czerwca – kwalifikacje #5

– 8 czerwca – kwalifikacje #6

– 15-16 czerwca – faza finałowa

Rywalizacja toczyć się będzie o naprawdę wartościowe nagrody, ponieważ zwycięska formacja otrzyma laptopy OMEN by HP z mocną konfiguracją (i5-7300HQ / 8GB / 1TB+120SSD / Win10 GTX1050), o łącznej wartości ponad 27 000 PLN. Zespoły, które uplasują się na niższych stopniach podium otrzymają zestawy słuchawkowe HP Omen 800.

Organizatorzy przewidzieli dla fanów Counter Strike: Global Offensive atrakcje towarzyszące turniejowi. Jedną z nich będą specjalne materiały przygotowane przez izaktv.pl oraz popularnych YouTuberów, którzy graczom zaczynającym swoją przygodę z CS: GO podpowiedzą, jak wybrać odpowiednią taktykę podczas gry, dobrać sprzęt i w krótkim czasie istotnie podnieść poziom swojej drużyny.

Szczegółowe informacje na temat rozgrywek dostępne są na oficjalnej stronie turnieju CS: GO OMEN by HP.

Źródło: HP

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "CS: GO OMEN by HP – zapisz się i wygraj!"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.