Deponia Doomsday – zwiastun premierowy i zawartość edycji specjalnej

Reklama

Techland Wydawnictwo ogłosiło, że Deponia Doomsday pojawi się na polskim rynku w wersji na PC w kwietniu – w bogatszym wydaniu i bardzo atrakcyjnej cenie. Poznaliśmy jednocześnie szczegóły dotyczące fabuły tej jednej z najpopularniejszych przygodówek na świecie (ponad 2 mln sprzedanych egzemplarzy) oraz zwiastun filmowy.

Deponia Doomsday – zwiastun premierowy można obejrzeć poniżej:

Fabuła Deponia Doomsday

Pewnej pamiętnej nocy Rufusa obudził przerażający koszmar. Śniło mu się, że poświęcił samego siebie, by ocalić Deponię. Jednak jakim kosztem? Szybujące miasto Elizjum rozbiło się o planetę. Jako ostatni z Deponian, Rufus miał stawić czoła okrutnym fewlockom, aby ostatecznie zrealizować jedyny plan mający jakiekolwiek szanse powodzenia – wysadzić Deponię w powietrze! I… Zapuścić wąsy.

Oczywiście zdawał sobie sprawę, że wszystkim tym straszliwym wydarzeniom (szczególnie temu z wąsami) trzeba za wszelką cenę zapobiec. Zarówno Deponia, jak i gładko wygolona twarz Rufusa musiały przetrwać!

Ale czy faktycznie było to tylko sen? Z pomocą McChronicle’a, ekscentrycznego naukowca badającego dziwne anomalie czasowe, Rufus odkrywa, że jacyś podróżnicy z przyszłości nierozważnie zaparkowali swój wehikuł czasu w jego dzielnicy. Tylko pomyśl, co by się stało, gdyby taka fantastyczna technologia wpadła w niepowołane ręce!

Odwiedź szalony świat nowej odsłony sagi i Deponia i dołącz do roztrzepanego antybohatera Rufusa w jego niezwykłej przygodzie. Nawet bez znajomości poprzedniej części, w Deponia Doomsday uśmiejesz się do łez.

Zawartość edycji specjalnej.

Daj się porwać osobliwemu poczuciu humoru i wybierz się w niezapomnianą podróż przez niezwykły świat..

  • Nowa odsłona wielokrotnie nagradzanej serii Deponia
  • Epicka przygoda
  • Wyjątkowa, ręcznie rysowana komiksowa grafika
  • Znajome twarze i ponad 70 nowych, niezwykłych postaci tryskających zwariowanym humorem, który tak kochacie
  • Odwróć bieg czasu i poznaj historię śmieciowej planety z innej strony
  • Dziabkostyczna dawka emocji
  • Spotkanie śmieci i dekadencji – grywalne poziomy na Deponii i Elizjum
  • Odkryj bujną florę i niezwykłą faunę Deponii

Deponia_Doomsday_Cover

Deponia Doomsday – grę w Polsce wydaje Techland Wydawnictwo, tytuł będzie dostępny w kwietniu na platformę PC w cenie 59,90 zł. Polskie wydanie wzbogacone jest o artbook i soundtrack.

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "Deponia Doomsday – zwiastun premierowy i zawartość edycji specjalnej"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.