DGM wprowadza laptop L-141QH

Reklama

Marka DGM wprowadziła na rynek cienki, kompaktowy laptop L-141QH z systemem Windows 10. Urządzenie wyposażono w ekran HD, który pozwala użytkownikowi oglądać obraz w wysokiej rozdzielczości i intensywnych, mocnych kolorach. Wraz z 4-rdzeniowym procesorem Intel Cherrytrail 8350, taktowanym zegarem 1,44 GHz (1,92 GHz w Turbo), laptop pozwala na szybkie działanie przy wielu zadaniach wykonywanych jednocześnie. Urządzenie posiada pamięć 2 GB RAM DDR3 i 32 GB pamięci wewnętrznej Flash, którą  można rozszerzyć o kolejne 128 GB, przy pomocy karty microSD. Całość zasilana jest przez akumulator o pojemności 9000 mAh, co pozwala na wielogodzinną pracę bez konieczności dodatkowego ładowania urządzenia (do 8 godzin).

– Laptop DGM stworzony został z myślą o młodych, aktywnych ludziach, którzy cenią sobie dobrą jakość produktu za przystępną cenę. Biorąc pod uwagę, że millenialsi w dużej mierze skupiają się na wyglądzie produktów, postawiliśmy na nowoczesny design. Ultracienki laptop o szerokości zaledwie pół centymetra świetnie sprawdzi się w pracy, ale także w podróży, bo nie będzie stanowił zbędnego bagażu. Przede wszystkim ma on być funkcjonalny, a system Windows 10 zapewni dostęp do najpotrzebniejszych aplikacji – mówi Krystian Zieliński, ‎odpowiedzialny za dział sprzedaży DGM w Polsce.

Jego nieodłącznym atutem jest pełnowymiarowa klawiatura z odseparowanymi klawiszami i duży touchpad z obsługą gestów wykonywanych na gładziku, które zwiększają komfort i precyzję użytkowania. Dzięki tej funkcji za pomocą 1, 2 lub 3 palców można wykonać szereg poleceń, które znacząco usprawniają pracę.

Użytkownik ma dostęp do złącza micro HDMI, dwóch USB, oraz dwóch gniazd słuchawkowego i mikrofonowego. Laptop wyposażony jest w kamerę o rozdzielczości 0,3 Mpx. Za łączność odpowiadają moduły Wi-Fi i Bluetooth 4.0. Nowoczesny design laptopa uzupełnia obudowa z  tworzywa. Laptop waży 1,6 kg.

L-141QH dostępny jest w sklepach Auchan od września 2017 roku w cenie 699 złotych.

Źródło: DGM

 

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "DGM wprowadza laptop L-141QH"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.