DiRT 4 – kolejne wypowiedzi polskich rajdowców

Reklama

W polskim teamie DiRT 4 są m.in. Kuba Przygoński i Klaudia Podkalicka, którzy opowiedzieli właśnie o swoich odczuciach odnośnie poziomu realizmu, jaki prezentuje gra Codemasters oraz tego, czy wirtualne ściganie się może być pomocne w treningu przed realnymi rajdami.

“DiRT 4 to najbardziej realistyczna gra rajdowa” – nie ma wątpliwości Kuba Przygoński i przyznaje, że gry studia Codemasters służą mu jako element przygotowań do startów w Dakarze. Pustynna jazda jest bardzo wyczerpująca dla mięśni kierowcy, a te można trenować i przyzwyczajać do wysiłku pokonując wirtualne odcinki. “Poza tym gra jest trudna, ale rajdowy samochód też nie jest łatwy. Póki co najbardziej podoba mi się Ford Fiesta R5, który w rzeczywistości jest super i w DiRT sprawował się równie dobrze” – dodaje Przygoński.

Z Dakaru do gry – Kuba Przygoński 

“Czas reakcji, momenty wykonywania manewrów i zmiany biegów, koncentracja – rajdy składają się z wielu aspektów i wszystkie je możemy ćwiczyć w DiRT 4” – twierdzi Podkalicka. “Szczęka mi opadła gdy poczułam jak bardzo gra jest realistyczna. Można sobie w niej pozwolić jednak na więcej, bo ma się kilka żyć” – uśmiecha się Klaudia.

Klaudia Podkalicka w poszukiwaniu krawędzi 

DiRT 4 dostępny będzie na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One od 9 czerwca. DiRT 4 „Day One” Edition zawiera: samochód Hyundai R5 wraz z wejściówką na ekskluzywne Zawody Hyundai (zaplanowane na 9, 10 i 11 czerwca 2017) oraz ikonę założyciela.

Źródło: Techland

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "DiRT 4 – kolejne wypowiedzi polskich rajdowców"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.