Don’t Starve – zwiastun mega paczki

Reklama

Kultowa gra o przetrwaniu – Don’t Starve, po raz pierwszy dostępna na rynku w wydaniu pudełkowym. Edycja Mega Pack – zawierająca podstawową grę, wszystkie dodatki oraz wyjątkową naklejkę na kontroler – dostępne będzie na PlayStation 4 i Xbox One od 20 kwietnia. Grę w Polsce wyda Techland – wydawniczy partner 505 Games.

 

W Don’t Starve gracze trafiają do tajemniczej dziczy przepełnionej magią i nauką. Ich zadaniem jest nauka rządzących nim reguł, zbieranie surowców, budowanie obiektów oraz narzędzi i przetrwanie. Don’t Starve charakteryzuje się niepowtarzalnym klimatem i bezkompromisową rozgrywką.

 

Zwiastun Don’t Starve Mega Pack

 

W skład Don’t Starve Mega Pack wchodzą wszystkie dodatki: Reign of Giants, Shipwrecked oraz dostępne wyłącznie na konsolach tryb Don’t Starve Together, który umożliwia rozgrywkę z drugim graczem w lokalnym trybie kooperacji (podzielony ekran).

Don’t Starve Mega Pack dostępne będzie w fizycznej wersji na PlayStation 4 oraz Xbox One od 20 kwietnia. Pudełko z grą zawiera dodatki cyfrowe oraz naklejkę na kontroler.

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "Don’t Starve – zwiastun mega paczki"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.