Dragonslayer i The Black Emporium, to dwa nowe dodatki do Dragon Age: Inkwizycji

Reklama

Jutro, czyli 5 maja pojawią się dwa nowe dodatki do Dragon Age: Inkwizycji. Dodatek Dragonslayer zostanie wydane na konsole nowej i starej generacji oraz na PC. W tym dodatku, będziemy mogli stworzyć nowy przedmiot, który nazywany jest Dragon’s Call (pozwoli on przetestować umiejętności na najniebezpieczniejszych bestiach), a wszystko to dzięki systemowi crafftingu.

Dragonslayer_IMAGE_02_ENG

Drugim DLC jest The Black Emporium, dzięki któremu dostaniemy możliwość odwiedzenia czterech nowych sklepów. Sklepy, będą zawierały najlepszy sprzęt do walki, dodatkowe materiały do crafftingu oraz inne rzadko spotykane produkty. Wszystkie sklepy należą do jednej osoby a jest nią Antykwariusz Xenon.

Warto nadmienić, że dwa nowe dodatki będą dostępne całkowicie za darmo. Pamiętajcie również, że pierwszy płatny dodatek „ Szczęki Hakkona”, które są już dostępne na PC oraz Xboksa One, pojawią się również na konsolach PlayStation 3, PlayStation 4 oraz Xboksa 360. Płatny dodatek dostępny będzie w Dniu Matki, czyli 26 maja bieżącego roku.

Źródło: DragonAge

full tilt poker download gratis

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "Dragonslayer i The Black Emporium, to dwa nowe dodatki do Dragon Age: Inkwizycji"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.