Dying Light pojawi się na targach E3 2014, a już teraz możemy zobaczyć najnowszy zwiastun

Reklama

Najnowszy zwiastun gry Dying Light ukazuje w akcji m.in. zaprojektowany przez developerów z Techlandu rewolucyjny system Natural Movement. Pozwala on nie tylko na intuicyjne i łatwe przemieszczanie się po całym obszarze objętego kwarantanną miasta, ale także na łączenie poruszania się w stylu parkour z brutalną walką. Ten aspekt rozgrywki zostanie dokładniej zademonstrowany podczas prestiżowych targów E3 2014, które odbędą się w Los Angeles w dniach 10-12 czerwca. Niniejszy trailer można obejrzeć poniżej:

[youtube id=”ZwQl-7EGAAM” width=”600″ height=”350″]

Oficjalna premiera gry Dying Light nastąpi w lutym 2015 roku. Najnowsza produkcja Techlandu dostępna będzie na pięciu platformach, czyli komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3 i Xbox 360.

Źródło: Techland

киви кошелек быстрый на займкак раскрутить сайт самостоятельно mail ruпродвижение сайтараскруткабаза паролей вконтакте 2014как накрутить лайки вконтакте на стену быстроslots gratis sin descargar ni registrarse

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "Dying Light pojawi się na targach E3 2014, a już teraz możemy zobaczyć najnowszy zwiastun"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.