Dying Light: The Following – trailer oraz szczegóły dotyczące Season Pass i ceny

Reklama

Po udanym pokazie na targach Gamescom 2015, Techland zaprezentował dziś pierwszy zwiastun Dying Light: The Following – fabularnego rozszerzenia do gry, które rozgrywa się na ogromnym nowym obszarze o powierzchni przekraczającej wszystkie oryginalne mapy Dying Light razem wzięte. W Dying Light: The Following ujrzymy podróż Kyle’a Crane’a na niebezpieczną prowincję, rządzoną przez tajemniczych i fanatycznych wyznawców kultu, którego wierzenia są niepokojąco powiązane z wybuchem epidemii zombie.

[youtube width=”602″ height=”350″ video_id=”8B_ldti4QGI”]

W celu zbliżenia się do kultu i odkrycia jego sekretów, gracze będą musieli zdobyć zaufanie lokalnych mieszkańców. Dzięki różnorodnym misjom i zadaniom każdy wybierze swoją własną drogę przeniknięcia do wewnętrznych kręgów kultystów. Aby przetrwać na tym trudnym terenie, gracze uzyskają dostęp do pojazdów typu buggy – które ulepszą i przemalują według własnego upodobania. Pojazdy posiadają swoje własne drzewko rozwoju, dzięki czemu gracze będą mogli przemierzać rozległe tereny prowincji za sterami najgroźniejszej broni, jaka do tej pory trafiła w ich ręce.

„Gamescom 2015 był dla nas pierwszą okazją do zaprezentowania Dying Light: The Following w grywalnej formie, więc oczywiście byłem nieco podenerwowany  – przyznaje producent Tymon Smektała. – Jednak masa pozytywnych reakcji pokazała, że praca nad tym rozszerzeniem była dobrą decyzją. Wydaje mi się, że z nową mapą i daleko idącymi nowinkami w rozgrywce udało nam się trafić w oczekiwania graczy”.

Jednocześnie Techland potwierdził, że Dying Light: The Following będzie dostępny w cenie 59,90 zł, zaś posiadacze Season Pass otrzymają to rozszerzenie całkowicie za darmo.

Źródło: Techland

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "Dying Light: The Following – trailer oraz szczegóły dotyczące Season Pass i ceny"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.