Elevator… to the Moon! – premiera na platformie Steam

Reklama

Elevator… to the Moon!, czyli gra stworzona z myślą o urządzeniach wykorzystujących technologię Wirtualnej Rzeczywistości, jest już dostępna na platformie Steam. Najnowszy tytuł niemieckiego studia jeszcze przed premierą zdobył wiele branżowych nagród, a przez serwis Elite Gamer został ogłoszony najlepszą produkcją VR zaprezentowaną podczas targów Gamescom 2017. Teraz, za pośrednictwem Steam, Elevator… to the Moon! po raz pierwszy będzie dostępne nie tylko dla posiadaczy Oculus Rift i Samsung Gear VR, lecz także HTC Vive.

Na Księżyc!

Elevator… to the Moon! jest przygodową grą logiczną opowiadającą o budowie tytułowej windy na Księżyc. Za planem tej ambitnej konstrukcji stoi szalony Prezydent Świata, Doug-Slater Roccmeier, który w arogancki sposób wydaje graczom kolejne rozkazy podczas rozgrywki. Wypełnienie wszystkich zadań pozwoli dotrzeć do finału podróży, gdzie czekają mroczne tajemnice jedynego, naturalnego satelity Ziemi. Niesubordynacja wobec poleceń szalonego Roccmeiera skutkuje nie tylko jego wściekłością, ale i zupełnie nową ścieżką fabularną. Jedynie od graczy zależy, czy podejmą się eksploracji świata na własną rękę, odkrywając liczne sekrety i zdobywając kolejne osiągnięcia, czy ugną się pod wpływem despoty oraz wypełnią wszystkiego jego żądania.

Premierowa promocja

Z okazji premiery gry na Steam, będzie ona dostępna na platformie Valve przez ograniczony czas za jedyne 7,99 USD. Po zakończeniu promocji, jej cena wyniesie 9,99$. Aby już teraz wczuć się lepiej w specyficzny klimat Elevator… to the Moon!, twórcy udostępnili fragment ścieżki dźwiękowej, która towarzyszy graczom podczas całej podróży na Księżyc: Pętla Muzyki z Windy.

Źródło: ROCCAT Studios

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "Elevator… to the Moon! – premiera na platformie Steam"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.