EROS Elite EQ i EROS Elite Stereo – nowe modele słuchawek multimedialnych w ofercie firmy GAMDIAS

Reklama

EROS Elite EQ oraz EROS Elite Stereo to dwa nowe modele słuchawek multimedialnych od firmy GAMDIAS, która wprowadziła do sprzedaży dwa modele słuchawek, które stanowią poprawioną i ulepszoną wersję podstawowych słuchawek EROS V2.

Słuchawki są lekkie i zostały wyposażone w  nauszniki, które skutecznie pokrywające całe uszy, ograniczając hałas otoczenia do minimum. Zamontowany na przewodzie pilot pozwala na łatwe przełączanie głębi dźwięku w tryb FPS – podczas gry oraz tryb BASS – podczas słuchania muzyki. Sterowniki dodatkowo pozwalają na indywidualną konfigurację dźwięku poprzez equalizer.

Przetworniki o rozmiarze 50mm zapewniają jakość dźwięku, a przy zastosowaniu trybu przestrzennego Surround Eros Elite mogą stać się decydującą bronią do przewidywania kolejnego ruchu Twojego przeciwnika.

Wielokierunkowy, odpinany mikrofon pozwoli graczom na lepszą komunikację ze swoją drużyną, a dopasowana czułość mikrofonu zapewni jakość dźwięku, niwelując odgłosy otoczenia. Słuchawki Eros Elite dostępne są w sklepach w sugerowanej cenie 259 złotych za model Stereo oraz 299 złotych za model EQ.

Wygląd EROS Elite EQ

eros elite eq 1 eros elite eq 2 eros elite eq 3 eros elite eq

Wygląd EROS Elite Stereo

eros elite stereo eros elite stereo1 eros elite stereo2 eros elite stereo3

Źródło: GAMDIAS

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "EROS Elite EQ i EROS Elite Stereo – nowe modele słuchawek multimedialnych w ofercie firmy GAMDIAS"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.