F1 2017 – testy klasycznych bolidów

Reklama

17-letni Lando Norris jest bohaterem kolejnego zwiastuna, prezentującego rozgrywkę w F1 2017. Obiecujący kierowca teamu McLaren przetestował na zaproszenie studia deweloperskiego Codemasters klasyczne bolidy z tej stajni, które gracze znajdą w nowej odsłonie oficjalnej gry Formuły 1.

Podchodzący z Bristolu Brytyjczyk może pochwalić się tytułami mistrzowskimi zdobytymi m.in. w brytyjskiej Formule 4. Norris jest uczestnikiem programu szkolenia młodych kierowców McLarena i niedawno wziął udział w oficjalnych testach F1 na węgierskim Hungaroringu – tych samych, w których wystartował Robert Kubica. Brytyjczyk zanotował tego dnia drugi czas za Sebastianem Vettelem.

Zwiastun z Lando Norrisem 

“Po testach w modelu z 2017 roku wiem, że nowe bolidy są szybsze i to zdecydowanie czuć w grze. Bardzo przyjemna jest też możliwość przeżycia ponownie ważnych rozdziałów w historii McLarnea prowadząc klasyki z lat 1988, 1991, 1998 i 2008. To wisienka na torcie dla fanów Formuły 1” – mówi Lando Norris.

W F1 2017 znajdziemy 12 ikonicznych bolidów takich teamów jak Ferrari, Red Bull, Renault i Williams. W związku ze zmianami w bolidach w bieżącym sezonie deweloper przemodelował model jazdy, by jak najlepiej oddać specyfikę szerszych i bardziej dynamicznych maszyn. W trybie kariery gracze mają jeszcze większy wpływ na rozbudowę bolidów (m.in. nowe konfiguracje i ulepszenia, nowe treningi przed Grand Prix) oraz wezmą udział w specjalnych zawodach z klasycznymi bolidami w roli głównej. Kolejna nowość to tryb Championship w którym rozgrywamy sezony obwarowane specjalnymi regułami.

Gracze, którzy zamówią F1 2017 przed premierą lub kupią edycję Day One, otrzymają wcześniejszy dostęp do McLarena MP4/4 oraz limitowany steelbook (w wybranych sklepach online). Model McLaren MP4/4 będzie można kupić oddzielnie w późniejszym czasie. Pozostałe jedenaście bolidów jest dostępne we wszystkich edycjach gry. F1 2017 w zlokalizowanej wersji kinowej na PlayStation 4, Xbox One oraz PC, dostępne będzie na polskim rynku w dniu światowej premiery czyli 25 sierpnia.

Źródło: Techland

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "F1 2017 – testy klasycznych bolidów"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.