F1 2018 – gameplay trailer i data premiery

Reklama

Techland wraz z Koch Media i Codemasters wprowadzą na rynek kolejną odsłonę oficjalnej serii gier Formuły 1.

Deweloper udostępnił dziś pierwsze wideo przedstawiające rozgrywkę w nowej odsłonie. Okrążenie na kultowym torze Circuit de Monaco prezentuje kierowca teamu Alfa Romeo Sauber – Charles Leclerc.

“Uwielbiam gry F1. Gdy tylko opuszczam bolid, tęsknię za ściganiem się. Więc w domu gram dla zabawy, bo to uczucie najbliższe jeżdżeniu w prawdziwym bolidzie po prawdziwym torze”.

Zwiastun z rozgrywką na torze Monako:

“Byłem zdumiony tym, jak bardzo realistyczne są trasy w grze. Urodziłem się w Monako, znam ten tor doskonale i gratuluję twórcom tak precyzyjnego oddania go w wirtualnej wersji” – dodał Leclerc.

W F1 2018 na graczy czeka ulepszona oprawa.

“Poprawiliśmy oświetlenie, wygląd chmur i nieba oraz warunków atmosferycznych, które prezentują się teraz niezwykle realistycznie” – mówi Stuart Campbell, Art Director F1 2018.

Usprawnień doczekała się również fizyka bolidów. Wpływ na nią ma m.in. sterowany przez gracza system odzyskiwania energii (Energy Recovery System – ERS).

“Dodanie ERS nie tylko zapewni jeszcze bardziej autentyczne doświadczenia, ale przyczyni się do stworzenia jeszcze bardziej zróżnicowanych i ekscytujących wyścigów” – podsumowuje Lee Mather, Game Director F1 2018.

W F1 2018 na graczy czeka więcej klasycznych bolidów, rozbudowany tryb kariery. Gra oferuje pełną licencję zawierająca wszystkich kierowców, teamy i tory sezonu 2018. W tym roku do kalendarza Formuły 1 powróciły GP Francji (Circuit Paul Ricard) oraz GP Niemiec (Hockenheimring).

F1 2018 dostępne będzie na PlayStation 4, Xbox One i PC od 24 sierpnia.

Źródło: Techland

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "F1 2018 – gameplay trailer i data premiery"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.