Finał Mistrzostw Polski w PES 2018 już w ten weekend

Reklama

11 sierpnia odbędą się Mistrzostwa Polski PES 2018 – turniej zamykający e-sportową rywalizację w zeszłorocznej odsłonie symulatora piłkarskiego Konami. PES 2019 debiutuje na rynku 30 sierpnia, od dziś na wszystkich platformach dostępna jest też darmowa wersja demonstracyjna nowej części cyklu.

W zawodach weźmie udział 20 graczy wyłonionych na drodze sieciowych kwalifikacji. Zawodnicy zostali podzieleni na pięcioosobowe grupy i 11 sierpnia staną do finałowej rywalizacji o miano najlepszego polskiego gracza Pro Evolution Soccer 2018.

Mistrzostwa Polski PES 2018 odbędą się 11 sierpnia w warszawskim lokalu New Meta e-sports przy ulicy Grzybowskiej 30. Liczba miejsc dla kibiców ograniczona, o wpuszczeniu do lokalu decyduje kolejność przybycia.

Dla publiczności i osób towarzyszących przygotowano możliwość przetestowania dema PES 2019. Transmisję z wydarzenia będzie można śledzić na Twitch pod adresem: twitch.tv/asatorttv , natomiast relacja live dostępna będzie za pośrednictwem oficjalnego fanpage PES-a: https://www.facebook.com/PES2019PL/

Tegoroczna odsłona serii – PES 2019, debiutuje na wszystkich platformach już 30 sierpnia. W Polsce w zamówieniach przedpremierowych gra można w wybranych sklepach nabyć w edycji z okolicznościowym szalikiem.

PES 2019 OTRZYMAŁO WERSJĘ DEMO. WERSJA TRIAL DOSTĘPNA JEST NA PC, PLAYSTATION 4 I XBOX ONE.

Źródło: Techland

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "Finał Mistrzostw Polski w PES 2018 już w ten weekend"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.