Garmin Approach S6 – asystent golfisty w cyfrowym wydaniu

Reklama

Garmin Approach S6 oferuje system analizy uderzeń z funkcjami SwingTempo, TempoTrainer i SwingStrenght oraz wiele innych narzędzi treningowych. Zegarek wyposażony jest w mapy CourseView zawierające dane ponad 30 000 pól golfowych, również na terenie Polski. Do dyspozycji graczy oddane zostają takie funkcje mapy jak: GreenView (ręczne pozycjonowanie flagi), funkcja wskazywania celu dotykiem (Touch Targeting) oraz PinPointer, który ułatwia orientację w terenie podczas gry. Oprócz zaawansowanych funkcji treningowych i mapowych, Approach S6 wyposażono również w narzędzia umożliwiające analizowanie swoich wyników, udostępnianie ich znajomym, czy porównywanie z osiągnięciami partnerów golfowych.

approach s6 black smartphone not

W roku 2014 zegarek otrzymał prestiżową nagrodę Red Dot. Jury uzasadniło swój werdykt następująco: „Każdy szczegół projektu Approach S6 został dokładnie przemyślany, a jego konstrukcja to idealne połączenie stylu i funkcjonalności.” Zegarek jest odporny na działanie wody do głębokości 50 metrów (klasa wodoszczelności 5ATM), a jego wytrzymała obudowa bez trudu zniesie podróż w golfowej torbie bez ryzyka uszkodzenia. Bateria zegarka zapewnia 10 godzin pracy w trybie pełnego wykorzystania modułu GPS, lub 14 tygodni w trybie zegarka.

Urządzenie Approach S6 wyposażono w technologię inteligentnych powiadomień (Smart Notification). Po sparowaniu z iPhone’em 4S lub nowszym modelem, bezpośrednio na ekranie zegarka dostępne są wiadomości tekstowe, e-maile oraz powiadomienia o nieodebranych połączeniach. Pozwala to na zachowanie dyskretnej łączności ze światem, podczas gdy smartfon jest bezpiecznie schowany w wózku lub torbie. W najbliższym czasie planowane jest uzyskanie kompatybilności funkcji Smart Notification z urządzeniami z systemem Android.

approach S6 white_2

Approach S6 może również pełnić funkcję elektronicznej tablicy wyników, rejestrując i umożliwiając przeglądanie wyników i statystyk oraz ich udostępnianie. Nowością jest również obsługa punktacji handicap. Gracz może zapisywać w pamięci zegarka informacje o liczbie zagrań, puttów na partię, uderzeń typu GIR i uderzeń na fairwayu. Wprowadzone informacje można przejrzeć później na tablicy wyników i wydrukować.

Approach S6 jest kompatybilny z platformą Garmin Connect i aplikacją Garmin Connect Mobile, które umożliwiają udostępnianie, analizowanie i dzielenie się swoimi tablicami wyników oraz takimi danymi jak: uderzenia typu fairway hit, GIR, odległości i liczba puttów. Dostęp do danych z pola golfowego oraz szczegółowych informacji dla każdego dołka pozwala golfistom na dokładną analizę trendu gry, a w konsekwencji efektywną pracę nad poprawieniem swojej techniki.

Approach S6 jest dostępny w sprzedaży w sugerowanej cenie 399 EUR. Urządzenie można nabyć w sklepach z profesjonalnym sprzętem golfowym oraz za pośrednictwem strony producenta

Źródło: Garmin

credfinance.ru кредит по кредитной карте сбербанкараскрутка сайтаaracer.mobiраскрутка сайтаскачать бесплатно поинт бланк фогейманонимайзер вконтакте одноклассники зеркало хамелеонcasino juegos gratis maquinas

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "Garmin Approach S6 – asystent golfisty w cyfrowym wydaniu"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.