Genesis RX85 – mechaniczna klawiatura z przełącznikami Kailh Brown

Reklama

Pierwszym z ułatwień zastosowanych przez producenta jest umieszczenie w rogu klawiatury pokrętła, by gracz mógł intuicyjnie zmienić głośność dźwięku, bez potrzeby odrywania wzroku od rozgrywki. Do błyskawicznego dostosowywania innych opcji do własnych potrzeb służy także 12 klawiszy multimedialnych.

RX85 została wyposażona w podpórkę pod nadgarstki. Dzięki niej w czasie wielogodzinnych rozgrywek użytkownik nie będzie zmuszony do przerywania maratonu tylko dlatego, że jego ręce nie dają już rady. Sama podpórka przyczepiona jest do klawiatury za pomocą magnesów i można ją w każdej chwili odłączyć. W ten sposób gracz sam zdecyduje, czy wygodniej jest mu z, czy bez niej.

Klawiatura Genesis RX85 3

Genesis zapewnia, że i od strony jakościowej ich mechanik w 100% spełni swoją rolę. Klawiatura posiada przełączniki Kailh Brown, uchodzące za jedne z najlepszych do grania. Popularne browny łączą szybkość działania klawiszy z niewielką siłą potrzebną do ich aktywacji.

Klawiatura Genesis RX85 1

Gracze lubiący zarywać noce przed komputerem powinni ucieszyć się z faktu, iż RX85 posiada białe podświetlenie klawiszy, które można uruchomić w jednym z pięciu trybów, dodatkowo ustawiając cztery poziomy intensywności światła.

Klawiatura Genesis RX85 4

Kolejnym istotnym dla graczy czynnikiem może być zastosowanie w RX85 anti-ghostingu na wszystkie klawisze, czyli tzw. n-key rollover, charakteryzującego zaawansowane technologicznie klawiatury. Z kolei chcąc uniknąć missclicka prowadzącego do wyrzucenia z gry do systemu, gracze powinni zainteresować się opcją blokady klawisza Windows.

Cechy produktu:

  • Konstrukcja klawiszy: mechaniczna
  • Przełączniki: Kailh Brown
  • Liczba przycisków: 104
  • Anti-ghosting: n-key rollover (na wszystkie klawisze)
  • Podświetlenie: tak, białe
  • Klawisze multimedialne
  • Podpórka pod nadgarstki
  •  Długość kabla: 160 cm

Klawiatura Genesis RX85 kosztuje około 349 zł.

Źródło: Genesis

 

 

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "Genesis RX85 – mechaniczna klawiatura z przełącznikami Kailh Brown"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.