Genesis RX85 – recenzja keyboardu z przełącznikami Kailh Brown

Reklama

 

Genesis RX85 – opis.

Klawiatura mechaniczna posiada bardzo wytrzymałą budowę, podpórkę pod nadgarstki przypinaną magnesem, pokrętło do ustawiania poziomu głośności, przyciski do zmieniania typów podświetlenia, podświetlaną klawiaturę, blokadę przycisku Windows i kilka, innych atutów.

Ten model posiada przełączniki Kailh Brown, których żywotność dochodzi do 50 milionów kliknięć, a czułość nacisku do 55 gram.

Klawisze w klawiaturze zostały wykonane w technologii, która gwarantuje brak ścierania się napisów podczas dłuższego użytkowania. Technologia znana jest jako Double Injection.

W klawiaturze mamy również do czynienia z funkcją N-key Rollover i 4 poziomową intensywnością podświetlenia, w kolorze białym.

Obudowa keyboardu została wykonana z tworzywa sztucznego oraz elementów aluminiowych, a kabel USB został opleciony i otrzymał pozłacaną końcówkę.

W tylnej części obudowy pojawiły się gumowe stopki (dwie z nich, są wyciągane, by klawiatura mogła stać pod ukosem).

Wymiary Genesis RX85 są następujące: 210 x 36 x 449mm, a jego waga wynosi 0.83 kg.

Reklama
2 Komentarze o "Genesis RX85 – recenzja keyboardu z przełącznikami Kailh Brown"

  1. Dajcie sobie spokój z recenzjami.Proszę.

    • Myślę, że nie damy sobie spokoju, bo to portal hobbystyczny, a nie działalność gospodarcza. Póki co, mamy demokrację, więc nie interesuje nas “DOBRA ZMIANA”. Jeśli nie chcesz, nie czytaj:) Skoro sądzisz, że nie nadajemy się do tego, trudno… Dzięki za opinię, Sensei! 😀

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.