Genesis Xenon 200 – u każdego producenta musi być podświetlenie RGB

Reklama

Producent wyposażył myszkę w sensor optyczny Avago 5050, dzięki czemu maksymalna rozdzielczość urządzenia wynosi 3000 DPI. Prócz tego gracz może przełączać się między czterema poziomami czułości, wybieranymi przy pomocy specjalnego przycisku lub scrolla. Dodatkowo polling rate gryzonia wynosi 1000 Hz, co przekłada się na krótki czas reakcji myszy.

Genesis przekonuje, że także wykonanie i trwałość Xenona 200 stoją na wysokim poziomie. Gryzoń posiada popularne przełączniki Huano, których żywotność ma wynosić do 10 milionów kliknięć. Poza tym producent starał się zadbać o ergonomiczny kształt myszki. Boczny uchwyt urządzenia jest gumowany, co powinno przełożyć się na pewny chwyt.

Cechy produktu:

  • Sensor optyczny Avago 5050
  • Podświetlenie RGB
  • Maksymalna wartość DPI 3000
  • Ilość programowalny przycisków: 8
  • Przełączniki Huano
  • Polling rate: 1000 Hz

Mysz Xenon 200 kosztuje około 69 zł. Warto przy tym dodać, że w ramach współpracy między Genesis a platformą gamingową G2A, każdy, kto zakupi ten produkt, otrzyma bonus w postaci kodu o wartości 10% (1,5 EUR), do wykorzystania na stronie g2a.com.

Źródło: Genesis

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "Genesis Xenon 200 – u każdego producenta musi być podświetlenie RGB"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.