Goclever CITY BOARD CYCLOPS – deskorolka elektryczna o mocy 350 W

Reklama

W ofercie firmy Goclever pojawiła się nowość: CITY BOARD CYCLOPS, czyli zaawansowana deskorolka elektryczna o klasycznej konstrukcji. Dzięki układowi napędowemu o mocy 350 W deskorolka może osiągnąć prędkość nawet do 20 km/h (akumulator LG zapewni energię na 180 minut ciągłej jazdy). 

 

Elektryczna deskorolka zapewnia doskonałą zabawę na świeżym powietrzu i jest jednocześnie dobrym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy chcą przemieszczać się szybko… nie przemęczając się jednocześnie. Dlatego też poznański producent wprowadził do oferty kolejne już nowoczesne, miejskie urządzenie transportowe w konkurencyjnej cenie.

Wielka moc w niewielkim układzie

Przypominająca kształtem klasyczną deskorolkę typu „fiszka”, CITY BOARD CYCLOPS została wyposażona w elastyczny, odporny na zużycie silnik o mocy 350 W oraz wydają baterię LG 2,2 Ah. Akumulator ukryty pod platformą jezdną pozwala na zachowanie optymalnego środka ciężkości podczas jazdy, natomiast niezawodny silnik zamontowany w piaście tylnego koła pozwala na optymalne przekazywanie generowanej mocy. Ta innowacyjna konstrukcja pozwoliła zmniejszyć straty energii przy jednoczesnym zwiększeniu czasu użytkowania na jednym ładowaniu (deska może przejechać na napędzie nawet 12 km).

Wygoda i zabawa

Platforma deskorolki została wykonana z 7-mio warstwowej sklejki z drewna klonu kanadyjskiego, które wyróżnia wysoka sprężystość, a jej wierzch został pokryty wodoodpornym gripem w klasycznym czarnym kolorze. Sprawdzona i ergonomiczna konstrukcja CITY BOARD CYCLOPS  pozwala w krótkim czasie opanować podstawowe techniki jazdy nawet przez najmłodszych jej użytkowników. Pomimo małej wagi (zaledwie 3,8 kg) deskorolkę Goclever cechuje duża wytrzymałość i udźwig aż do 110 kg. W platformie znajduje się także niewielki otwór na dłoń pozwalający w wygodny sposób przenosić pojazd.

Sterowanie deskorolką odbywa się przy pomocy niewielkiego bezprzewodowego pilota, którym można zmieniać kierunek jazdy (przód/tył) oraz dostosowywać tryby prędkości (3 poziomy), pilot informuje również o stanie naładowania akumulatora. 2,5-calowe koła (twardość 80A) zostały wykonane z trwałego tworzywa kauczukowego zapewniającego maksymalną przyczepność i absorbującego wstrząsy.

Specyfikacja:

  • max prędkość: 20 km/h
  • zasięg: do 12 km/180 minut ciągłej pracy
  • czas ładowania: 1,5h
  • max waga użytkownika: 110 kg
  • moc silnika: 350 W
  • akumulator: 29.4 V LG 2,2 Ah
  • waga: 3,8 kg
  • rozmiar: 65 x 18 x 14 cm

 

Deskorolka Goclever CITY BOARD CYCLOPS dostępna jest w cenie 599 zł.

Źródło: Goclever

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "Goclever CITY BOARD CYCLOPS – deskorolka elektryczna o mocy 350 W"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.