Homefront: The Revolution – nowy zwiastun i historia APEX

Reklama
Techland ujawnił nowy rozdział w historii Homefront: The Revolution ukazując materiał filmowy zatytułowany „Dzień, w którym Ameryka upadła.” 

Homefront: The Revolution – nowy zwiastun

Alternatywna historia Homefronta zaczyna się wraz z końcem Wojny Koreańskiej. Dokumentuje upadek globalnego supermocarstwa i powstanie nowego, w pełni kontrolowanego przez bezwzględną korporację APEX. Przedstawiony świat pełen jest niepokojących analogii do naszej współczesności.

„Główne założenie pierwszej części Homefronta, czyli okupacja Ameryki, pozostaje niezmienione.” – mówi Hasit Zala, reżyser gry z Dambuster Studios – „W kontynuacji stworzyliśmy jednak całkiem nową historię alternatywną, która objaśnia jak mogło dojść do tak nieoczekiwanej sytuacji.” – dodaje.

 

Kompletną historię powstania korporacji APEX przedstawia trzymający w napięciu dokument z 2026 roku „APEX i Technologia Pełnej Kontroli”.

Premiera Homefront: The Revolution jest zaplanowana na 20 maja 2016. Docelowe platformy to: PC (159,90 zł) oraz Xbox One, PlayStation 4 (259,90 zł).

Źródło: Techland

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "Homefront: The Revolution – nowy zwiastun i historia APEX"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.