HP liderem w raporcie IDC MarketScape za 2017 r., poświęconym rozwiązaniom i usługom do zabezpieczania druku

Reklama

Firma HP Inc., globalny lider w dziedzinie druku, poinformowała o umieszczeniu na pozycji lidera w raporcie IDC MarketScape: Worldwide Security Solutions and Services Hardcopy 2017 Vendor Assessment (dok. nr US41988517, październik 2017), który dostarcza ogólny obraz konkurencyjności dostawców technologii informatycznych oraz komunikacyjnych na wybranych rynkach.

Zajęcie pozycji lidera w pierwszym raporcie IDC MarketScape poświęconym rozwiązaniom i usługom do zabezpieczania druku jest świadectwem tego, jak HP zmienia zasady bezpieczeństwa urządzeń końcowych, tworząc najbardziej godne zaufania produkty, rozwiązania i usługi dla firm – powiedział Tuan Tran, General Manager & Global Head, Office Printing Solutions, HP Inc. – Zaczynając od uświadamiania niebezpieczeństw przed którymi stoją organizacje, a kończąc na monitorowaniu zagrożeń dla flot drukarek oraz ograniczaniu ryzyka, bezpieczeństwo jest podstawą wszystkiego, co robimy dla naszych klientów i partnerów na całym świecie.

Wybrane fragmenty raportu wspominają o konkurencyjnych przewagach HP w dziedzinie bezpieczeństwa druku.]:

  • Podejście HP do bezpieczeństwa uwzględnia całą infrastrukturę druku i dokumentów, od blokowania dostępu do urządzenia we wszystkich aspektach użytkowania oraz ochrony treści.
  • Firma HP stworzyła rozbudowaną platformę zarządzalnych usług druku, zbudowaną wokół bezpieczeństwa i opartą na inwestycjach w globalną infrastrukturę usługową.

 

Wyróżnienie to odzwierciedla nasze ciągłe postępy w wyznaczaniu nowych standardów bezpieczeństwa druku i dokumentów oraz to, jak usługi HP Secure Managed Print Services zapewniają organizacjom z całego świata najbardziej kompleksową1 ochronę druku – powiedział Ed Wingate, Vice President and General Manager, JetAdvantage Solutions w HP Inc. – W HP skupiamy się na gwarantowaniu najlepszych wyników naszym klientom, pomagając im uporać się z coraz trudniejszymi wyzwaniami związanymi z zabezpieczaniem urządzeń końcowych.

IDC dostrzega znaczenie bezpieczeństwa oraz zgodności z przepisami w różnych branżach, a te badania wskazują, co klienci powinni wziąć pod uwagę, kiedy oceniają krótko- i długoterminowe opcje – powiedział Robert Palmer, Research Director with IDC’s Imaging, Printing and Document Solutions team. – Organizacje powinny stworzyć strategię bezpieczeństwa druku powiązaną z ogólnymi planami cyberbezpieczeństwa, realizować ją i śledzić jej postępy. Raport IDC MarketScape dostarcza wskazówek na temat kluczowych kryteriów i czynników.

Najbezpieczniejsze drukarki na świecie

HP pomaga organizacjom uzyskać kontrolę nad coraz liczniejszymi zagrożeniami, zapewniając godne zaufania, odporne zabezpieczenia, które zaczynają się od urządzeń końcowych. Jako lider branży, firma tworzy najbezpieczniejsze drukarki na świecie2, uwzględniając bezpieczeństwo już w fazie projektowania, wprowadzając wiele warstw ochrony urządzeń, danych i dokumentów, dzięki czemu organizacje mogą skuteczniej zabezpieczać swoje sieci i dane.

Ponadto bogate doświadczenie HP i innowacje wprowadzane zarówno w ekosystemie komputerów osobistych, jak i drukarek pozwalają firmie zaoferować większy stopień integracji i odróżnić się od konkurentów.

HP Labs – branżowy lider

Zespoły ds. cyberbezpieczeństwa w HP Labs przyczyniają się do postępu w branży, projektując drukarki, które odpierają ataki złośliwego oprogramowania dzięki zaawansowanym funkcjom autoregeneracji. Dedykowane bezpieczeństwu laboratorium badawczo-rozwojowe HP stworzyło wiele pionierskich funkcji zabezpieczających dla systemów osobistych i ekosystemów druku, w tym HP Connection Inspector i HP Sure Start.

Kompleksowe zabezpieczenie usług zarządzania drukiem

Usługi HP Secure Managed Print Services (MPS) zapewniają najbardziej kompleksowe zabezpieczenia urządzeń, danych i dokumentów, aby chronić działalność, przychody i reputację organizacji. Jako jedyna firma, która oferuje lokalnie wdrożone i globalne usługi MPS, HP uwzględnia unikatowe potrzeby klientów MPS działających na skalę światową w takich branżach, jak finanse i ubezpieczenia, opieka zdrowotna, produkcja i dystrybucja, komunikacja, media i rozrywka, sektor publiczny oraz usługi prawne. Umożliwiając im ocenę, kontrolowanie i monitorowanie zagrożeń.

Źródło: HP

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "HP liderem w raporcie IDC MarketScape za 2017 r., poświęconym rozwiązaniom i usługom do zabezpieczania druku"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.