HP prezentuje nowe drukarki dla przedsiębiorców, czyli HP LaserJet MFP M433a i M436

Reklama

Firma HP rozszerza swoją popularną linię LaserJet, wprowadzając na rynek modele HP LaserJet MFP M433a i M436. Drukarki zaprojektowano z myślą o małych i średnich firmach.

Drukarki HP LaserJet MFP M433a i M436 umożliwiają firmom realizowanie wszystkich zadań, poprzez obsługę formatu A3, automatyczny druk dwustronny czy kopiowanie i skanowanie. Ponadto, model M436 oferuje szybkość druku na poziomie 23 stron na minutę, a M433A 20 stron na minutę*. Czas druku pierwszej strony w M433a to zaledwie 9 sekund!

Najnowsze drukarki zapewniają jakość i niskie koszty eksploatacji, dzięki oryginalnym wkładom z tonerem HP i trwałym bębnom. Przedsiębiorstwa, które chcą produkować profesjonalne plany biznesowe, materiały marketingowe lub ważne dokumenty administracyjne we własnych biurach, z pewnością się na nich nie zawiodą.

Małe i średnie firmy muszą mądrze inwestować w technologie, które zwiększają efektywność i optymalizują działanie przedsiębiorstwa, a jednocześnie uważnie kontrolować swój budżet – powiedział Mateusz Wasilewski, Category Manager w HP Inc Polska – Nowe drukarki LaserJet MFP M433a i M436 zapewniają niezawodny druk tysięcy stron w wysokiej jakości. Przemyślana konstrukcja i przyciski do szybkiego uruchamiania najważniejszych funkcji sprawiają, że jest to wręcz niezbędny zakup dla każdego nowoczesnego biura.

Modele HP LaserJet MFP M433a i M436 dzięki czterem, wstępnie zaprogramowanym przyciskom do szybkiego uruchamiania funkcji oraz skanowaniu do komputera, znacznie upraszczają np. archiwizację i udostępnianie dokumentów (tylko M436). Drukarka M436 oferuje użytkownikom dodatkowe możliwości, dzięki wbudowanej łączności Ethernet oraz zdalnemu monitorowaniu.

  • Sugerowana cena detaliczna (MSRP) HP LaserJet MFP M433a – 1849PLN, urządzenie jest dostępne w Polsce od czerwca 2018
  • Sugerowana cena detaliczna (MSRP) HP LaserJet MFP M436 – od 2099PLN           (w zależności od wersji)

Źródło: HP

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "HP prezentuje nowe drukarki dla przedsiębiorców, czyli HP LaserJet MFP M433a i M436"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.