HP ProBook x360 440 G1 – nowy laptop dla biznesmenów

Reklama

HP zapowiedziało dziś premierę laptopa HP ProBook x360 440 G1, dedykowanego przedsiębiorcom, którzy poszukują urządzenia będącego w stanie umożliwić im swobodną pracę w każdych warunkach. Właściciele firm i specjaliści z branży IT oczekują od komputera przede wszystkim wydajności i mobilności. Są to jednocześnie użytkownicy którzy potrzebują smukłego i wszechstronnego urządzenia, nie tylko posiadającego wszystkie wspomniane cechy, ale też funkcje “stworzone dla biznesu”, zwykle niedostępne w standardowych komputerach osobistych.

HP ProBook x360 440 G1 to urządzenie pracujące w oparciu o system Windows 10 i wydajne procesory Intel® Core ™ 8 generacji, zapewniające moc, bezpieczeństwo i trwałość, wymaganą przez „żyjących w biegu” przedsiębiorców. Dzięki opcjonalnej obsłudze pióra HP Active Pen, użytkownicy mogą w prostu sposób skorzystać z pisania odręcznego i powiązanych z tym funkcji. Z kolei za pomocą zaledwie jednego kabla, obsługującego dokowanie przez USB-C ™ łatwo przejść w tryb komputera stacjonarnego.

Nowy ProBook x360 440 to przede wszystkim:

  • Ochrona przed złośliwymi atakami dzięki wbudowanemu zabezpieczeniu HP BIOSphere Gen4, które automatyzuje ochronę BIOS-u, a także zapewnia trwałość i łatwą obsługę serwisową.
  • Energooszczędne i wydajne procesory Intel® Core ™, wpływające na długą żywotność
  • Obsługa dokowania USB Type-C ™, umożliwiająca przesyłanie danych, obrazu i zasilanie za pomocą jednego kabla.
  • Ultra-smukła, a jednocześnie konwertowalna konstrukcja, która umożliwia pracę w aż czterech trybach – tradycyjnego laptopa, tabletu, podstawki oraz namiotu – dzięki czemu można wygodnie tworzyć, prezentować i dzielić treści z innymi.

HP ProBook x360 440 G1 będzie dostępny w Polsce w lipcu br., w cenie od 2999 zł brutto.

Źródło: HP

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "HP ProBook x360 440 G1 – nowy laptop dla biznesmenów"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.