HTC Desire 620 oraz HTC Desire 620G w sprzedaży od połowy lutego

Reklama




HTC Desire 620 działa w oparciu o najnowszy procesor Qualcomm Snapdragon 410 oraz system operacyjny Android 4.4 z nakładką HTC Sense 6. HTC Desire 620 posiada tylni aparat o rozdzielczości 8 MP, przedni aparat o rozdzielczości 5 MP z funkcją autofocus oraz 5-calowy ekran . Model ten posiada również obsługę standardu 4G LTE co oznacza, że pobieranie ulubionych programów TV i wideoklipów będziemy mogli pobrać nawet z prędkością 150mbps. HTC BlinkFeed daje natomiast stały dostęp do najnowszych i najważniejszych wiadomości.

Desire_620_White

HTC Desire 620G posiada 5-calowy ekran oraz możliwość obsługi dwóch kart SIM (DualSIM). Telefon działa w oparciu o system operacyjny Android 4.4 i procesor 1.7GHz Octa-Core. Smartfon działa w systemie 3G, obsługując funkcje HTC BlinkFeed, Video Highlights i Lock Screen.

Modele HTC Desire 620 oraz HTC Desire 620G trafią do sprzedaży w połowie lutego i dostępne będą w następujących kolorach: Biel Santorini, Biel Marmurowa, Szarość Tuxedo i Szarość Szafranowa, zarówno u operatorów telefonii komórkowej jak i w większych sklepach z elektroniką użytkową. HTC Desire 620 kupimy za 999 złotych, a model Desire 620G za 849 złotych. Warto dodać iż T-Mobile oferuje ten model za 49zł w taryfie Jump L (99,99 zł miesięcznie).

Źródło: HTC

продвижениеtopod.inaracerскачать plusmo для вконтактеодноклассники через анонимайзерreal online casino apps for iphone

Reklama




Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "HTC Desire 620 oraz HTC Desire 620G w sprzedaży od połowy lutego"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.