HTC One sprzedało się już w 5 mln egzemplarzy

Reklama

Dopiero co informowaliśmy o świetnych wynikach sprzedaży najnowszego smartfona Samsung’a Galaxy S4. Niestety HTC nie ma na tym polu czym się chwalić. Smartfon HTC One premierę miał sporo przed swoim konkurentem ze stajni Samsung’a, jednak mimo to dopiero teraz przekracza barierę 5 mln nabywców.

Ostatnie wieści z obozu HTC nie były optymistycznie – najpierw problemy z produkcją One, które zmusiły firmę do przekładania jego premiery, potem okazało się, że facebookowy First sprzedaje się słabo i nieoficjalne informacje o zakończeniu jego produkcji pojawiły się zaledwie miesiąc po premierze. Ostatnio doszły do nas wieści, iż tajwański producent w ostatnim czasie boryka się jeszcze z problemami kadrowymi, ponieważ opuszczają go kolejni ważni pracownicy.

htcone2

Telefon zadebiutował oficjalnie na wybranych rynkach pod koniec marca, a w ubiegłym miesiącu rozszerzono jego dostępność. Co prawda, dopiero w zeszłym tygodniu uporano się z wszystkimi problemami produkcyjnymi. Miejmy nadzieję na to, że po dostarczeniu na rynek większej ilości smartfonów, wyniki sprzedaży w przyszłym miesiącu powinny znacznie podskoczyć.

źródło: Androidauthorityhttp://eustroy.ru/zaym-deneg-cherez-internet.phpпоисковая оптимизация сайта под поисковикиcистема продвижения сайтаdeeo.ruскачать бесплатно поинт бланк фогеймвзлом пароля одноклассники зная логинcasino gratis argentina tragamonedas

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "HTC One sprzedało się już w 5 mln egzemplarzy"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.