HUB USB 3.0 oraz dwa, nowe modele myszy komputerowych od Ravcore

Reklama

Ravcore prezentuje dwie nowe myszy gamingowe i HUB USB 3.0, pełniący jednocześnie funkcję uchwytu na kabel myszy (tzw. mouse bungee). Blizzard to model dla graczy, który posiada sensor AVAGO 9800, regulację wagi, programowalne klawisze i profile makro. Sirocco spodoba się tym, którzy lubią delikatne kształty i cenią dobrą jakość w niewysokiej cenie. Natomiast CruX, czyli HUB z funkcją podtrzymywania kabla myszy, stanowi uzupełnienie akcesoriów dla gracza.

Mysz Blizzard

Blizzard posiada sensor laserowy AVAGO 9800, a regulowana rozdzielczość i częstotliwość odświeżania oraz programowalne klawisze umożliwiają dostosowanie myszy do indywidualnych preferencji i ulubionych gier. Blizzard oferuje 4 tryby rozdzielczości w zakresie od 1000 do aż 8200 DPI, których konkretne poziomy można samodzielnie ustawiać. Zestaw 3 ciężarków, wkręcanych w podstawę myszy za pomocą dedykowanego klucza, pozwala dopasować wagę myszy, wybierając jeden spośród 5 poziomów wagi urządzenia między 145 a 160 gramów.

Ravcore Blizzard (6)

Dedykowane oprogramowanie umożliwia użytkownikowi przypisanie określonych funkcji do wybranych klawiszy oraz ustawienie makr zgodnie z potrzebami. Blizzard posiada częstotliwość skanowania na poziomie 12000 FPS, a maksymalną szybkość ruchu do 150 IPS. Ten model posiada również częstotliwość próbkowania od 125Hz do 1000Hz oraz przyspieszenie 30G.

Ravcore Blizzard (1)

Kolor podświetlenia można wybrać z pełnej palety barw, ustawić jego poziom jasności i wybrać efekty świetlne. Można także całkowicie je wyłączyć. Ergonomiczna budowa jest zaprojektowana z myślą o praworęcznych graczach. Wielożyłowy przewód w oplocie z pozłacanym złączem USB zapewnia trwałość.

Mysz Sirocco

Sirocco charakteryzuje się delikatnymi rysami i opływowym kształtem, oferując jednocześnie gamingowe funkcje, takie jak np. programowalne klawisze i profile makro. Dedykowane oprogramowanie jest proste w obsłudze i pozwala przypisać wybrane funkcje do poszczególnych klawiszych oraz ustawić makra. Mysz wyposażona jest w optyczny sensor AVAGO 3050 o rozdzielczości 4000 DPI i oferuje częstotliwość próbkowania 125Hz-1000Hz oraz przyspieszenie 20G. Kolor podświetlenia – zmieniający się wraz z rozdzielczością DPI – można dobierać dla każdego poziomu DPI z bogatej RGB oraz regulować jego natężenie (od 5% do 100%).

Ravcore Sirocco (2)

HUB USB 3.0 CruX

Ravcore CruX to czteroportowy HUB USB 3.0 z zewnętrznym zasilaczem sieciowym oraz funkcją  podtrzymania kabla myszy (tzw. mouse bungee). Dzięki 4 portom USB 3.0 umożliwia nie tylko jednoczesne podłączenie słuchawek, myszy, kamery PC czy innych akcesoriów bez plątaniny kabli ciągnących się od komputera, ale także zapewnia szybki transfer danych w przypadku podłączenia pamięci przenośnej, dysku zewnętrznego czy smartfona. CruX jest wyposażony w zewnętrzny adapter 230V podłączany bezpośrednio do gniazdka sieciowego, co zapobiega obciążeniu portu USB w komputerze. Wygodną funkcją dla graczy jest mouse bungee, czyli elastyczne ramię podtrzymujące kabel myszy, dzięki któremu przewód nie będzie się plątał i przeszkadzał.

Ravcore CruX (1)

Myszy Ravcore Blizzard i Sirocco oraz HUB CruX właśnie wchodzą do sprzedaży. Wszystkie produkty Ravcore, po zarejestrowaniu na ravcore.com, objęte są przez 12 miesięcy od daty zakupu rozszerzoną gwarancją door-to-door.

Źródło: Ravcore

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "HUB USB 3.0 oraz dwa, nowe modele myszy komputerowych od Ravcore"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.